Allnutrition Vitamin C antioxidant, suplement diety, 300 g

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

50,99

O produkcie

100022113

Allnutrition Vitamin C antioxidant to suplement diety zawierający witaminę C.

Właściwości

Allnutrition Vitamina C antioxidant zawiera witaminę C, która między innymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Tabela

Jedna porcja 1g produktu zawiera:

witamina C 1000mg (1250%)*

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

Składniki:kwas askorbinowy 99%, askorbinian wapnia 1%.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia:porcja to 1g produktu rozpuszczone w 200ml wody lub soku.

Ostrzeżenia

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce. Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Po użyciu opakowanie należy zawsze zamykać. Wysoka zawartość witaminy C. Nie stosować u osób chorujących na kamicę nerkową oraz mających tendencje do tworzenia się kamieni nerkowych.

Waga

300 g netto

Producent

SFD
Głogowska 23C
45-315 Opole

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.