Apicold 1+, syrop, 100 ml

Wyrób medyczny w formie syropu z korzenia prawoślazu lekarskiego.

Dostępny
13,59

Klienci kupili również

O produkcie: Apicold 1+, syrop, 100 ml

100016756

Opis

Nazwa Apicold 1+
Nazwa międzynarodowa -
Dawka -
Postać Syrop
Wielkość opakowania 100 ml 
Działanie/właściwości
 • Powlekające i łagodzące na gardło.

Apicold 1+, syrop, 100 ml z korzenia prawoślazu lekarskiego z dodatkiem miodu.


Właściwości

Jak działa Apicold 1+?

Apicold 1+ to innowacyjny produkt medyczny, który dzięki unikalnemu połączeniu składników naturalnych zapewnia ulgę w przypadku suchego kaszlu i podrażnienia gardła. Jego tajemnicą leży właściwość korzenia prawoślazu lekarskiego, miodu oraz propolisu, które w harmonii działają na dolegliwości związane z przeziębieniem.

Miód, znany ze swojego przeciwbakteryjnego działania, jest jednym z kluczowych składników preparatu. Jego właściwości przyczyniają się do zwalczania infekcji i eliminowania szkodliwych drobnoustrojów. Natomiast propolis, o potwierdzonym działaniu przeciwwirusowym, przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym, skutecznie wspomaga walkę z różnego rodzaju infekcjami.

Dodatkowo, korzeń prawoślazu lekarskiego odznacza się działaniem osłaniającym i łagodzącym. Działa jak naturalna warstwa ochronna, tworząc delikatną powłokę, która redukuje podrażnienia i przynosząc ukojenie gardłu.

Ten wyrób medyczny to nie tylko innowacyjne połączenie naturalnych składników, ale również produkt, który zapewnia skuteczność działania już od pierwszego roku życia. Dzięki temu rodzice mogą bez obaw stosować go u swoich najmłodszych pociech, aby złagodzić dolegliwości związane z suchym kaszlem i podrażnieniem gardła.


Skład

Macerat z korzenia prawoślazu lekarskiego (Althaeae radix), miód, ekstrakt z propolisu, benzoesan sodu, sorbinian potasu


Jak stosować

Jak dawkować Apicold 1+?

Dawkowanie:

 • Dzieci od 1 do 3 lat: 2,5 ml syropu 3 razy dziennie po posiłku
 • Dzieci od 3 do 12 lat: 5 ml syropu 3 razy dziennie po posiłku
 • Dzieci od 12 i dorośli: 5 ml syropu 3-5 razy dziennie po posiłku i dodatkowo 5 ml przed snem (w razie konieczności)

Dzienne spożycie

Jak często stosować Apicold 1+?

 • Podawanie syropu dla dzieci 1+ (dzieci od 1 do 3 lat): 2,5 ml syropu 3 razy dziennie po posiłku.
 • Dzieci od 3 do 12 lat: 5 ml syropu 3 razy dziennie po posiłku.
 • Dzieci od 12 i dorośli: 5 ml syropu 3-5 razy dziennie po posiłku i dodatkowo 5 ml przed snem (w razie konieczności).

Wstrząśnij przed użyciem!
Syrop podawaj dziecku używając łyżki lub miarki.


Przeznaczenie

Kiedy stosować Apicold 1+?

Wyrób medyczny jest przeznaczony do stosowania w następujących przypadkach:

 • Codzienna higiena błony śluzowej nosa dzieci i dorosłych: produkt jest idealny do codziennej pielęgnacji nosa, pomagając utrzymać zdrową i nawilżoną błonę śluzową. Regularne stosowanie zapewnia optymalne warunki dla prawidłowego funkcjonowania nosa.
 • Dla osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach: osoby, które spędzają dużo czasu w klimatyzowanych pomieszczeniach, często doświadczają suchości błony śluzowej nosa. Ten wyrób medyczny może pomóc w nawilżeniu i ochronie nosa, eliminując nieprzyjemne uczucie suchości.
 • Narażenie na działanie kurzu i szkodliwych oddziaływań atmosferycznych: jeśli jesteś narażony na kurz, zanieczyszczenia powietrza lub inne szkodliwe czynniki atmosferyczne, wyrób medyczny może dostarczyć ulgi i ochrony dla twojej błony śluzowej nosa. Skutecznie nawilża i tworzy barierę ochronną.
 • Dla osób przebywających w suchych i ciepłych pomieszczeniach: jeśli mieszkasz lub pracujesz w suchym i ciepłym środowisku, twoja błona śluzowa nosa może łatwo wyschnąć i podrażnić się. Ten produkt medyczny zapewnia intensywne nawilżenie i łagodzenie podrażnień, przynosząc ulgę.
 • Łagodzenie objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz przeziębienia: osoby cierpiące na alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa lub przeziębienie często doświadczają kataru, swędzenia i podrażnienia nosa. Wyrób medyczny łagodzi te objawy, przynosząc ulgę i poprawiając komfort oddychania.

Wszystkie te wskazania wskazują, że ten wyrób medyczny jest wszechstronny i może być stosowany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Dzięki jego właściwościom nawilżającym, ochronnym i łagodzącym, zapewnia on ulgę i komfort w przypadku różnych schorzeń i niekorzystnych warunków środowiskowych.


Ostrzeżenia

Przeciwwskazania:

 • Reakcje alergiczne spowodowane nadwrażliwością na którykolwiek ze składników preparatu.

Ostrzeżenia:

 • Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
 • Syrop na kaszel suchy dla dzieci zawiera korzeń prawoślazu lekarskiego oraz fruktozę i glukozę z
 • miodu, dlatego należy zachować szczególną ostrożność w przypadku pacjentów z cukrzycą.

Sposób przechowywania: 15°C - 25°C

Można go stosować już po 1. roku życia. 


Waga

Objętość netto: 100 ml

Dystrybutor

ALPEN PHARMA POLSKA SP. Z O.O.

Producent

Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.
al. Jerozolimskie 151/1
02-326 Warszawa

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.