Bausch Lomb ReNu Multiplus płyn do soczewek, 360ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

26,95

O produkcie

100020810

ReNu® Multiplus to płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych , który zapewnia komfort świeżych soczewek, dzięki zastosowaniu składnika oczyszczającego Hydranate®.

Właściwości

Wielofunkcyjny płyn zalecany do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, w tym soczewek silikonowo-hydrożelowych. Służy do codziennego nawilżania, łagodnego czyszczenia, płukania, przechowywania i dezynfekcji.
Zawiera m.in.:
  • Hydranate® – składnik, który usuwa osady białkowe gromadzące się na soczewkach w trakcie ich użytkowania.
  • Dymed® – składnik o wysokiej skuteczności dezynfekcji.
  • Poloksamina – czyści, nawilża i zwiększa komfort w trakcie noszenia soczewek.

Skład

Składniki: hydranate (hydroksyalkilofosfonian) 0,03%, kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, poloksamina 1%, boran sodu i chlorek sodu; DYMED (biguanid pollamlnopropylu) 0,0001 % jako środek konserwujący.

Jak stosować

Na powierzchni soczewki po każdej stronie należy umieścić 3 krople płynu i delikatnie pocierać przez 20 sekund. Następnie należy przez 5 sekund dokładnie płukać obie strony soczewki płynem. Oczyszczone soczewki należy umieścić w pojemniku i napełnić pojemnik świeżą porcją płynu. Soczewki powinny być zanurzone w płynie przez co najmniej 4 godziny.

Ważne wskazówki: po każdym użyciu wylej płyn z pojemnika do przechowywania soczewek. Zakręcaj mocno butelkę, gdy z niej nie korzystasz. Nie używaj po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu i butelce. Nie stosuj płynu po upływie 90 dni od momentu pierwszego otwarcia butelki.

Ostrzeżenia

Przeciwskazane w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu.

Waga

Objętość netto: 360ml.

Producent

Bausch Health Poland Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.