Cynk Dr.Max, suplement diety, 100 tabletek

Suplement diety w postaci kapsułek doustnych z cytrynianem cynku.

Dostępny
19,49

O produkcie: Cynk Dr.Max, suplement diety, 100 tabletek

100018871

Opis

Suplement diety zawierający organiczną formę cynku w postaci cytrynianu cynku, który charakteryzuje się wysoką absorpcją (biodostępność).


Właściwości

Produkt zawiera organiczną formę cynku w postaci cytrynianu cynku, który charakteryzuje wysoka absorpcja (biodostępność). Cynk pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, pomaga zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Tabela

Każda tabletka zawiera Zawartość/1 tabl % RWS*/1 tabl
Cynk 15 mg 150

*Referencyjna wartość spożycia.


Skład

Składniki: Stabilizator (węglan wapnia), cytrynian cynku, substancja zagęszczająca (celuloza), skrobia (kukurydziana), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), maltodekstryna, substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza),substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy), substancja przeciwzbrylająca (talk).


Jak stosować

Doustnie.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Waga

Masa netto: 28,5 g 


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.