Cynk Dr.Max, suplement diety, 100 tabletek

Marka: DR.MAX
Dostępny
17,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100018871

Suplement diety zawierający organiczną formę cynku w postaci cytrynianu cynku, który charakteryzuje wysoką absorpcją (biodostępność).

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Skład

Składniki: Stabilizator (węglan wapnia), cytrynian cynku, substancja zagęszczająca (celuloza), skrobia kukurydziana,stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), maltodekstryna, substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza),substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy), substancja przeciwzbrylająca (talk).

Jak stosować

Doustnie

Tabela

Każda tabletka zawiera: Zawartość w 1 tabletce %RWS* w 1 tabletce
Cynk
15 mg
150

*% referencyjnej wartości spożycia

Waga

Masa netto: 28,5 g netto

Właściwości

Produkt zawiera organiczną formę cynku w postaci cytrynianu cynku, który charakteryzuje wysoka absorpcja (biodostępność). Cynk pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, pomaga zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.