Bioderma Matricium, sterylny wyrób medyczny, 30 ampułek po 1 ml

Wyrób medyczny w ampułkach, regeneruje i odbudowuje komórki skóry.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

203,23

O produkcie: Bioderma Matricium, sterylny wyrób medyczny, 30 ampułek po 1 ml

100000767

Opis

Matricium® stwarza komórkom optymalne środowisko, dzięki czemu skóra odzyskuje zdolność do regeneracji. Jest stworzony z elementów, które naturalnie występują w skórze i są niezbędne komórkom do życia, funkcjonowania i regeneracji. Pomaga skórze w pełni się zregenerować i odzyskać biologiczne funkcje.
Matricium nie jest zwyczajnym kosmetykiem – to preparat, który uzyskał wyjątkowy STATUS WYROBU MEDYCZNEGO. Jego biomimetyczną formułę opracowano zgodnie z normami przemysłu farmaceutycznego, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dermatologicznego.


Właściwości

Bioderma Matricium to wyrób medyczny przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry dorosłych i młodzieży. Może być stosowany przez osoby, którym zależy na zregenerowaniu tkanek i stymulacji ich odnowy. Jest wysoce tolerowany przez skórę i całkowicie bezpieczny.

Formuła produktu Bioderma Matricium opiera się na ekobiologii. Zawarte w preparacie składniki mają więc jednocześnie wspierać ochronę skóry i wspomagać długotrwałą stymulację jej naturalnych mechanizmów.

  • Pomaga dostarczyć skórze niezbędnych składników odżywczych, przez co widocznie wspiera jej odmłodzenie, wspomaga odżywienie, napięcie, jędrność i blask.
  • Dogłębnie i długotrwale wspomaga proces regeneracji komórek.
  • Wspiera gojenie się podrażnień skóry spowodowanych zabiegami.
  • Pomaga przywrócić zdolność funkcjonowania porównywalną do młodej skóry.
  • Wspomaga skuteczność zabiegów dermatologicznych, kosmetycznych i medycyny estetycznej.
  • Pomaga chronić i nawadniać.

Produkt nie podrażnia skóry i nie zapycha porów. Ponadto zawiera sterylnie zamknięte ampułki, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Podobnie jak niektóre kosmetyki do twarzy, jest bezzapachowy.

Jak często stosować preparat Bioderma Matricium?

W celu regeneracji i stymulacji skóry zaleca się stosować preparat 2 razy dziennie (rano i wieczorem) po jednej ampułce. Bioderma Matricium, podobnie jak serum do twarzy, rekomenduje się nakładać na dokładnie oczyszczoną skórę. Po aplikacji należy wpasować preparat aż do całkowitego wchłonięcia. Dopuszcza się możliwość częstszego stosowania produktu jednak pod kontrolą lekarza.

Kiedy stosować preparat Bioderma Matricium?

Wyrób medyczny Bioderma Matricium jest odpowiedni dla młodzieży i dorosłych. Sprawdzi się w przypadku osób, którym zależy na regeneracji i stymulacji skóry. Może być stosowany również jako uzupełnienie zabiegów dermatologicznych, kosmetycznych i medycyny estetycznej.

Jak działa preparat Bioderma Matricium?

Kompleks Matricium zawiera składniki aktywne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry, które długotrwale wspomagają jej regenerację i odżywianie. Pomagają dostarczyć niezbędne substancje odżywcze pomagające odmłodzić cerę, przywrócić jej odżywienie, napięcie, elastyczność i blask. Jednocześnie dogłębnie wspomagają nawilżanie i ochronę. Ponadto pomagają wzmocnić skuteczność innych produktów do pielęgnacji stosowanych na co dzień. Odpowiadają również za wsparcie procesu gojenia się skóry po zabiegach kosmetycznych, dermatologicznych czy medycyny estetycznej.


Skład INCI

Hyaluronate De Sodium, Solution Composée Par Eau, Chlorure De Sodium, L-alanyl-l-glutamine, D-glucose, L-arginine Hcl, Sodium Acetate, Disodium Phosphate, L-leucine, L-sérine, Chlorure De Magnésium 6h20, Chlorure De Potassium, L-valine, Sodium Pyruvate, L-lysine Hcl, L-histidine Hcl H20, L-cysteine Hcl H20, Adenine, L-threonine, Myo-inositol, Acide L-glutamique, L-asparagine H20, L-methionine, L-tyrosine Sodium 2h20, L-phenylalanine, L-tryptophane, L-alanine, Glycine, L-isoleucine, Acide L-aspartique, Sodium Sulfate, Sulfate Ferreux 7h20, Acide Folique, Thymidine, Cyanocobalamine, D-calcium Pantothenate, Thiamine Hcl, Acide Thioctique, Zinc Sulfate 7h20, Sodium Silicate 4h20, Pyridoxine Hcl, Nicotinamide, Riboflavine, D-biotin, Sulfate De Cuivre 5h20, Ammonium Molybdtate 4h20, Ammonium Vanadate, Chlorure De Manganese 4h20, L-proline, Hydroxyproline, Acide Ascorbique, Adenosine, Guanine, Deoxyribose, Ribose, Sodium Phosphate Bibasique Bihydraté, Peptides Du Lait, Fructo-oligosaccharides, Xylitol, Rhamnose Monohydrate, Mannitol, Eau P.p.i, Acide Lactique A Ph Physiologique.


Jak stosować

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Przeznaczenie

Pomaga skórze w pełni się zregenerować i odzyskać biologiczne funkcje.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Pojemność

30 ml netto


Seria

Matricium

Producent

Bioderma

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.