BIODERMA

  (182)

BIODERMA to marka, która od 1970 roku produkuje kosmetyki zaliczane do grupy dermokosmetyków. Jak wskazuje już sama nazwa, Bioderma w swojej pierwotnej koncepcji skupia się na biologicznych właściwościach skóry i opracowuje coraz nowsze rozwiązania na jej różnorodne potrzeby.

Sortuj według

Kosmetyki BIODERMA na różne problemy skórne

BIODERMA posiada własne laboratorium, w którym opracowywane są produkty z różnorodnych kolekcji marki. BIODERMA Atoderm, BIODERMA Sensibio i BIODERMA Sebium to czołowe linie, które zawierają kompleks kosmetyków dedykowanych konkretnym potrzebom skóry i konsumenta. Każdy z tych kosmetyków został opracowany na podstawie wieloletnich autorskich badań, mających na celu zgłębić przyczyny powstawania stanów zapalnych, podrażnień, czy nadwrażliwości. BIODERMA tworzy kosmetyki, które mają za zadanie odpowiedzieć na problemy skórne w sposób naturalny i efektywny. Misją marki jest tworzenie kosmetyków w taki sposób i o takim składzie, aby nie ingerowały zbyt intensywnie w gospodarkę biologiczną skóry, ale raczej pobudzały jej naturalne mechanizmy. Ponadto produkty BIODERMA mają atrakcyjną cenę, co sprawia, że okazują się korzystnym wyborem niezależnie od zasobności portfela.

Bezpieczne dermokosmetyki BIODERMA

BIODERMA zapewnia kompleksowe działanie, które nie tylko usuwa objawy, ale także prawdziwe przyczyny danej dysfunkcji. Kosmetyki BIODERMA są także bezpieczne dla zdrowia. W filozofię marki wpisane jest unikanie składników i półproduktów, które nie zostały dostatecznie przebadane lub których działanie może wywołać ostrą reakcję ze strony organizmu. Na oficjalnej stronie marki znajduje się także osiem naczelnych zasad, które stały się niejako dekalogiem naukowców pracujących przy tworzeniu kosmetyków BIODERMA. Dermatologiczne bezpieczeństwo, testy bezpieczeństwa i skuteczności, biologiczne patenty i całkowita identyfikowalność składników to tylko niektóre przykazania, które tworzą filozofię i misję marki. Sprawdź, jakie dermokosmetyki Bioderma ma w swojej ofercie producent i skompletuj swój pielęgnacyjny niezbędnik!

Poznaj linie BIODERMA - Sensibio, Sebium, Hydrabio i Atoderm

Każda kolekcja kosmetyków ma za zadanie odpowiadać na konkretne potrzeby skóry. Celem BIODERMY jest stworzenie wystarczającej ilości produktów, wśród których każdy może znaleźć idealny kosmetyk dla siebie. Marka oferuje więc produkty opracowane z myślą o skórze wrażliwej (BIODERMA Sensibio), o skórze odwodnionej, która potrzebuje intensywnego nawilżenia (BIODERMA Hydrabio), o skórze tłustej i skłonnej do trądziku (BIODERMA Sebium, np. żel do mycia twarzy BIODERMA Sebium), a także z myślą o skórze normalnej, atopowej lub bardzo suchej (BIODERMA Atoderm). 

W ofercie producenta znajdują się również intensywnie działające ampułki BIODERMA Matricium. Pomagają one skórze odzyskać zdolność od regeneracji i wspierają jej biologiczne funkcje.  Oprócz standardowych kolekcji odpowiadających na najpopularniejsze problemy skórne BIODERMA oferuje także kosmetyki do włosów i skóry głowy, a także preparaty przeznaczone dla wrażliwej skóry dziecka z linii BIODERMA dla dzieci (ABCDERM). Ochrona przeciwsłoneczna oraz pielęgnacja poparzeń słonecznych również wpisuje się w misję marki, dlatego w jej ofercie znajdziesz kremy z filtrem UV oraz kosmetyki przeznaczone do ochrony skóry po intensywnej ekspozycji na słońcu.

BIODERMA - krem i kosmetyki pielęgnacyjne

Wszystkie kolekcje producenta zawierają szereg kosmetyków dedykowanych różnym częściom twarzy i ciała. Takie produkty jak BIODERMA płyn micelarny, BIODERMA żel do mycia twarzy, BIODERMA tonik, czy BIODERMA krem do twarzy znajdują się w każdej z opracowanych linii. Wspomniane preparaty różnią się składem, dlatego bez problemu można znaleźć idealny kosmetyk dla swojej skóry. Krem z serii BIODERMA Hydrabio będzie więc nieco różnił się konsystencją i recepturą od kremu z innej linii. Krem nawilżający dla cery tłustej posiada inny skład niż krem nawilżający do cery bardzo suchej. W ten sposób każdy kosmetyk o nazwie BIODERMA krem działa w sposób indywidualny na konkretny problem skórny.

Takie produkty jak serum, olejek czy krem pod oczy również dopasowane są do konkretnej linii kosmetycznej marki, dzięki czemu ich działanie jest bardziej efektywne i skuteczne. BIODERMA dba także o odpowiednią pielęgnację ciała, dlatego w swojej ofercie proponuje produkty przeznaczone do kąpieli (BIODERMA olejek do mycia) oraz po kąpieli, jak BIODERMA balsam nawilżający. BIODERMA antyperspirant czy BIODERMA krem do rąk to kosmetyki, które podobnie, jak każdy inny produkt również zostały przebadane pod względem biologicznym i dermatologicznym, stąd cieszą się sporym zaufaniem klientów.