BlanX Glam White, zestaw do wybielania zębów, 1 sztuka

Marka: BLANX

Zestaw do wybielania zębów, system 6-dniowy, przywraca piękny uśmiech.

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: BlanX Glam White, zestaw do wybielania zębów, 1 sztuka

100020885

Opis

BlanX Glam White zestaw do wybielania zębów - innowacyjny 6-dniowy system, który przywraca uśmiechowi intensywną biel. Zestaw zawiera:
  • 1x 40ml tuba BlanX Glam White
  • 1x para termoformowalnych nakładek (góra i dół)
  • 6x saszetki płynu do higieny jamy ustnej

Właściwości

BlanX Glam White to system, który powstał z myślą o dorosłych chcących wybielić żółte zęby bez obaw o szkliwo. Sprawdzi się w przypadku osób często korzystających z zabiegów wybielających oraz z przeciwwskazaniami do wykonywania gabinetowego wybielania zębów. Formuła BlanX Glam White bazuje na składnikach aktywnych pozwalających na rozjaśnienie uzębienia w sposób bezpieczny i nieabrazyjny. Nie zawiera nadtlenku wodoru ani innych substancji, które mogłyby przyczynić się do uszkodzenia szkliwa.

System wybielający BlanX Glam White wykorzystuje technologię zaawansowanego wybielania zębów. To zasługa innowacyjnej, opatentowanej molekuły PAP, która przyczynia się m.in. do redukowania bakterii gromadzących się w jamie ustnej, zapobiegania tworzenia się płytki nazębnej, zapewnienia długotrwałego uczucia świeżości. Nie oddziałuje negatywnie na błonę śluzową. A to wszystko bez konieczności stosowania lamp UV i przy użyciu niewielkiej ilości pasty.

W składzie znalazł się również porost arktyczny z substancjami czynnymi, które pomagają usunąć bakterie i przywrócić zębom estetykę. BlanX Glam White wykorzystuje również właściwości biozgodnej krzemionki, charakteryzującej się najwyższą klasyfikacją absorpcji przebarwień szkliwa. Składnik ten wspiera proces usuwania przebarwień przy zachowaniu delikatności, ponieważ charakteryzuje się minimalnymi parametrami ścieralności. Preparat nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, dzięki czemu wybielanie zębów jest bezpieczne.

Jak działa pasta BlanX Glam White?

6-dniowy system wybielający zawiera składniki aktywne, które pomagają oczyszczać zęby oraz rozjaśniać powstałe przebarwienia. Efekty pojawiają się już po kilku dniach – uzębienie staje się jaśniejsze, a uśmiech odzyskuje estetykę.

Jak stosować pastę BlanX Glam White?

System wybielający BlanX Glam White stosuj przez 6 dni – raz dziennie. Przed zaaplikowaniem preparatu dokładnie umyj zęby pastą wybierającą marki Blanx®. Następnie nałóż niewielką ilość BlanX® Glam White Treatment na wewnętrzną powierzchnię uformowanych łuków aplikatora. Nałóż nakładkę na łuki zębowe i zamknij usta. Kurację zakończ po upływie 15 minut.

Czy pasta BlanX Glam White ma przeciwwskazania do stosowania?

BlanX Glam White to system wybielający jest nieodpowiedni dla dzieci i młodzieży poniżej 14. roku życia. Nie stosuj go również, gdy wykazujesz nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników, jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Z wybielania zębów zrezygnuj także w przypadku chorób dziąseł (np. zapalenie przyzębia, krwawienie). 


Skład INCI

Składniki pasty: Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Sorbitol, Tetrapotassium Pyrophosphate, Phthalimidoperoxycaproic Acid*, Cellulose Gum, Aroma, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Limonene, CI 77891. *PAP. Zawiera: Monofluoran Sodu 0,6% (790 ppm F ̅),Składniki płynu do płukania jamy ustnej: Aqua, Sorbitol, Xylitol, Zinc PCA, Cellulose Gum, Zinc Hydroxyapatite, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Mentha Arvensis Leaf Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Limonene

Jak stosować

Zaleca się stosowanie systemu BlanX Glam White raz dziennie przez sześć dni.

Przeznaczenie

higiena jamy ustnej

Ostrzeżenia

Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 14. roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią, z chorobami dziąseł (krwawienie, zapalenie przyzębia), uczulonych na którykolwiek ze składników. Należy postępować zgodnie z instrukcją stosowania.

Pojemność

1 zestaw

Producent

Coswell S.p.A.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu