BlanX

  (18)

BlanX należy do firmy Coswell. Jest marką produktów do higieny jamy ustnej i wybielania zębów. Preparaty BlanX pomagają zadbać o zdrowy i piękny uśmiech. Dostępne są produkty wybielające, zwalczające osad nazębny oraz chroniące szkliwo.

Sortuj według

Produkty w ofercie BlanX

Asortyment BlanX obejmuje różnego rodzaju płyny do płukania jamy ustnej, paski, nakładki oraz kuracje wybielające, a także rozmaite pasty do zębów. Zawierają one głównie składniki pochodzenia naturalnego i zapewniają codzienną ochronę przed bakteriami wywołującymi próchnicę i stany zapalne.

Największą grupę produktów w ofercie marki stanowią pasty wybielające. Mają one za zadanie usuwać osad (jak np. BlanX anty osad pasta do zębów) i przebarwienia z powierzchni zębów. Opracowana przez BlanX pasta wybielająca dostępna jest w różnych wariantach również tych przeznaczonych dla posiadaczy szczególnie wrażliwych zębów.

Co ważne, pasty i inne preparaty BlanX są dostępne stacjonarnie i przez Internet. Skompletuj swój niezbędnik. Zobacz, jakie produkty BlanX oferuje producent w swoim portfolio!

Pasta BlanX zadba o piękny uśmiech

Głównym składnikiem wybielających past BlanX jest wyciąg z porostu islandzkiego. Wykazuje on naturalne właściwości wybielające. Aby pasty mogły wzmacniać szkliwo zębów i chronić je przed próchnicą, wzbogacono je również fluorem. Produkty zabezpieczają przed osadzaniem się płytki nazębnej oraz powstawaniem stanów zapalnych dziąseł. Wśród oferowanych produktów znalazła się również stworzona przez BlanX pasta remineralizująca osłabione szkliwo.

Najpopularniejszymi liniami marki są BlanX White Shock oraz BlanX Med. Pierwsza z nich pomaga skutecznie wybielić zęby i usunąć nieestetyczne przebarwienia, osady i płytkę nazębną. Pasta BlanX White Shock sprzedawana jest samodzielnie albo w zestawie ze specjalną lampą LED wzmacniającą wybielający efekt. Produkty z serii BlanX Med przeciwdziałają próchnicy i gromadzeniu się płytki nazębnej, a także wzmacniają szkliwo.