Pharmovit Burak 10% azotanów, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
29,17

O produkcie: Pharmovit Burak 10% azotanów, suplement diety, 60 kapsułek

100045478

Opis

Pharmovit Burak 10% azotanów, suplement diety, 60 kapsułek zawiera składnik będący źródłem azotanów. Przeznaczony jest dla osób aktywnych fizycznie. 


Właściwości

  • Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających oraz barwników.

Burak zwyczajny jest tradycyjną rośliną dobrze znaną w codziennej diecie. Ze względu na zawartość azotanów, burak jest chętnie spożywany przez osoby aktywne fizycznie, w tym biegaczy, osoby trenujące sporty wytrzymałościowe oraz uprawiające trening oporowy.

Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego BioPerine®. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność składników ziołowych.


Tabela

Składniki w porcji dziennej
1 kapsułka

Ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego (Beta vulgaris)
– w tym azotany

450,00 mg
45,00 mg

BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego
(Piper nigrum)
– w tym piperyna

2,00 mg
1,90 mg

Skład

Składniki: Ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego standaryzowany na 10% azotanów, kapsułka celulozowa Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza, BioPerine®- ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny.


Jak stosować

Doustnie, popijając wodą (250 ml).


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Producent

Pharmovit Dystrybucja 
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Kostrogaj 9D, 09-400 Płock, Polska


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.