Pharmovit

  (215)

Pharmovit to polski producent suplementów diety obecny na rynku od 2013 roku. Oferuje m.in. witaminy i minerały, zioła, algi oraz produkty z ekstraktami roślinnymi. Pharmovit dostarcza też suplementów dla osób uprawiających sport i chcących zadbać o urodę, a także opracowuje preparaty z aronią.

Sortuj według

Poznaj suplementy diety Pharmovit

W szerokim asortymencie marki można odszukać witaminy, minerały, enzymy, zioła czy ekstrakty roślinne. Pharmovit tworzy również produkty BIO bazujące na organicznych składnikach. Formy chemiczne substancji zawartych w suplementach dobrano tak, aby były jak najlepiej przyswajane. Większość składników, z których korzysta marka, jest pochodzenia naturalnego.

Wśród suplementów Pharmovit dostępne są pojedyncze witaminy czy ekstrakty, ale też ich kompleksowe połączenia, takie  jak Pharmovit Włosy Skóra Paznokcie suplement diety. Większość produktów ma postać kapsułek, lecz można znaleźć również preparaty w płynie. W ofercie Pharmovit nie zabrakło cennych dla organizmu człowieka olejów, enzymów, aminokwasów, błonników ani alg. Marka podkreśla, że starannie dobiera wszystkie składniki suplementów i dokładnie kontroluje każdy etap ich powstawania. Zobacz, jakie preparaty Pharmovit znalazły się w portfolio marki – szeroka oferta produktów ułatwia odszukanie tego odpowiedniego dla siebie.

Pharmovit Kolagen – na zdrowe stawy

Produkowany przez Pharmovit Kolagen suplement diety zawiera demineralizowaną wodę o neutralnym pH, hydrolizowany kolagen typu I i III, witaminę C, kwas hialuronowy, ekstrakty roślinne, witaminy z grupy B oraz koncentraty owocowe. Suplement ma postać płynu, co zwiększa wygodę jego stosowania. Produkt, dzięki zawartym w nim składnikom, wspomaga kondycję stawów, skóry, paznokci i włosów, wspiera gojenie się ran oraz przyczynia się do prawidłowego działania układu krążenia. Co ważne, preparaty Pharmovit mają korzystną cenę, dlatego ich zakup nie wiąże się z dużym wydatkiem.