Calcium Alergo w folii, suplement diety, 12 tabletek musujących

2,74
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100009337

Calcium Alergo Pharmasis to suplement diety, który jest przeznaczony dla osób dorosłych mających skłonność do nadmiernej reakcji na czynniki drażniące (np. roztocza, pyłki, kurz, detergenty itp.) celem uzupełnienia niedoborów wapnia oraz witaminy C.

Producent

Express Apteczny

Skład

wapń (mleczan wapnia), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, regulator kwasowości: węglany sodu ( wodorowęglan sodu, węglan sodu ), cynk (cytrynian cynku), substancja słodząca: acesulfam K

Jak stosować

Tabletkę rozpuścić w pól szklanki wody.

Tabela

Składniki odżywcze

2 tabletki

RWS*

Wapń

340 mg

62,5%

Cynk

10 mg

100%

Kwercetyna

120 mg

**

* RWS - referencyjna wartość spożycia


Waga

58 g

Właściwości

Wapń bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek. Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego.
Cynk pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, w zachowaniu zdrowej skórę, włosów i paznokci. Bierze udział w procesie podziału komórek. Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.


Dzienne spożycie

Stosować 1 tabletkę 2 razy dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.