VITAMMY NEXT 0.5, Ciśnieniomierz nadgarstkowy

Marka: VITAMMY

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

69,98

O produkcie: VITAMMY NEXT 0.5, Ciśnieniomierz nadgarstkowy

100037125

Opis

Inteligentny ciśnieniomierz nadgarstkowy z automatycznym dopasowaniem ciśnienia w mankiecie i redukcją ucisku, aby każdy pomiar był jak najbardziej komfortowy. Urządzenie automatycznie wykryje poziom ciśnienia, do jakiego należy napompować mankiet.

Właściwości

Vitammy Next 0.5 to naramienny ciśnieniomierz elektroniczny, który warto mieć zawsze przy sobie. Vitammy Next 0.5 voice ma szereg przydatnych funkcji ułatwiających dokładny pomiar ciśnienia w każdej sytuacji bez konieczności wizyty w gabinecie lekarskim. Potrzeba kontrolowania ciśnienia każdego dnia ułatwia dbanie o siebie w każdym wieku.

Mierzenie ciśnienia jest jednym z elementów dbania o dietę, witalność i zdrowie. Pomiar ciśnienia jest dokonywany za pomocą metody oscylometrycznej, która polega na badaniu zmian ciśnienia wywołanych w pompowanym mankietem pomiarowym. Pomiar na nadgarstku będzie również bardziej wygodny i przystępny dla osób, które mogą mieć problem z zakłądaniem mankietu na ramię.

Ciśnieniomierz wyróżnia się wykrywaniem arytmii i interpretacją wyników co jest ułatwieniem przy pomiarach u osób z schorzeniami. Pamięć i czytelny wyświetlacz sprawia że pomiar będzie codziennym nawykiem a nie obowiązkiem. Zestaw zawiera: ciśnieniomierz ze zintegrowanym mankietem, etui do przechowywania, 2 baterie AAA, instrukcję z gwarancją. To urządzenie zostało wyprodukowane zgodnie z europejskimi normami: EN1060-1; EN1060-3; IEC 80601-2-30; ISO81060-1; IEC60601-1-11; IEC60601 1; Kompatybilność elektromagnetyczna: Urządzenie spełnia wymagania normy międzynarodowej IEC60601-1-2.

 

Cechy:

 • posiada funkcje diagnostyczne, które zwiększają wiarygodność pomiaru i spektrum zastosowań:

  • Wykrywanie nieregularnego rytmu serca (m.in. arytmii)

  • Uśrednianie ostatnich 3 wyników pomiarów Interpretacja wyniku pomiaru według wytycznych WHO 

 • 2 tory pamięci po 120 wyników.

 • Sztywne etui w opakowaniu z ciśnieniomierzem Next 0.5 dla łatwiejszego przechowywania i dodatkowej ochrony

 •  Praktyczne, ekologiczne i powszechne zasilanie- zasilany 2 bateriami AAA 

 • Wysoki standard mankietu:

  • Mankiet o podwyższonym standardzie wykonany ze specjalnej dzianiny i z materiałów najwyższej jakości: zapewnia poczucie większego komfortu, jest trwały i dłużej zachowuje swoje właściwości.

  • Nowy rodzaj zapięcia (rzep) zwiększa wygodę użytkowania dzięki łatwiejszemu zapinaniu i rozpinaniu przy obniżonym poziomie hałasu.

  • 13,5 - 19,5 cm to duży i uniwersalny zakres regulacji mankietu nadgarstkowego.


Producent

VITAMMY


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.