Colgate Bamboo Kids bambusowa miękka szczoteczka do zębów dla dzieci, 1 szt.

Dostępny
13,59

O produkcie

100042845

Bambusowa szczoteczka co zębów z powłoką z naturalnego wosku pszczelego, ograniczającego wchłanianie wody. Włókna nasycone naturalnymi składnikami.

Właściwości

Szczoteczka do zębów Colgate Bamboo Kids to bambusowa szczoteczka dla Twojego dziecka zaprojektowana z szczególną troską o środowisko. Rączka wykonana jest z całkowicie biodegradowalnego bambusa, który został pokryty naturalnym woskiem pszczelim ograniczającym wchłanianie wody. Opakowanie szczoteczki w całości wykonane z kartonu nadającego się do recyklingu. Produkt poddany został restrykcyjnym testom jakości. Włókna szczoteczki są cienkie oraz miękkię by zapewnić głębokie czyszczenie przestrzeni międzyzębowych.

Dokładne szczotkowanie ząbków i wspaniała zabawa! Szczoteczka występuję w dwóch wariantach graficznych:

  1. miś cocala,
  2. niedziwiedź polarny.
    Szczoteczka z słodkimi zwierzątkami, wykonana z biodegradowalnego bambusa zachęci Twoje dziecko do czętszego mycia zębów oraz sprawi, że mycie zębów będzie doskonałą zabawą. Przyczyni się do budowania prawidłowych nawyków higieny jamy ustnej oraz zwróci jego uwage od najmnijeszych lat na kwestię dbałości o planetę.
    Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku zycia.

Główne cechy bambusowej szczoteczki do zębów Colgate Bamboo Kids:

  • Głębokie czyszczenie z troską o dziąsła dzięki miękkim włóknom z cienkimi końcówkam, które docierają do przestrzeni międzyzębowych.
  • Biodegradowalna rączka niewchłaniająca wody wykonana z bambusa z powłoką z naturalnego wosku pszczelego (który minimalizuje jej wchłanianie).
  • Opakowanie przyjazne środowisku w całości wykonane z kartonu nadającego się do recyklingu.

*Po usunięciu włókien można kompostować w miejskich kompostownikach, jeśli są dostępne.

Dobre dla Ciebie. Dobre dla Planety.

Jak stosować

Wymieniaj szczoteczkę co 3 miesiące lub po każdej infekcji.

Przeznaczenie

Szczotka do zębów

Producent

Colgate-Palmolive

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.