Dih Lipożel - pielęgnacyjny lipożel z diosminą i heparyną do zmęczonych, opuchniętych i ciężkich nóg, 100 g

Kojący lipożel z diosminą i heparyną do zmęczonych, opuchniętych nóg.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

18,65

O produkcie: Dih Lipożel - pielęgnacyjny lipożel z diosminą i heparyną do zmęczonych, opuchniętych i ciężkich nóg, 100 g

100001624

Opis

Dih Lipożel to preparat o specjalnej liposomowa strukturze, przeznaczona jest do delikatnej i wrażliwej skóry nóg z problemem rozszerzonych naczynek krwionośnych oraz skłonnością do tworzenia się tzw. „pajączków”

Właściwości

Dih Lipożel to unikalny żel pielęgnacyjny o strukturze liposomalnej z diosminą i heparyną.  Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry nóg, w szczególności u osób, które borykają się z problemem rozszerzonych naczyń włosowatych i są podatne na powstawanie tzw. „pajączków”.

Liposomy, czyli mikrocząsteczki fosfolipidowe zawarte w preparacie, wspomagają wchłanianie substancji aktywnych, pełniąc funkcję promotorów wchłaniania. Szybko i dokładnie wnikają w skórę, dzięki czemu diosmina i heparyna są uwalniane i działają skuteczniej, przynosząc ulgę zmęczonym nogom. Liposomy zachowują istotne właściwości ochronne skóry, wspomagając jednocześnie prawidłowe nawilżenie naskórka.

Jak działa Dih lipożel?

Diosmina, będąca składnikiem żelu Dih, wykazuje właściwości antyoksydacyjne, broniąc ściany naczyń krwionośnych, a także zmniejszając stany zapalne. Dzięki temu możliwe jest zminimalizowanie rozszerzenia naczyń krwionośnych, a efektem tego jest zatrzymanie powstawania „pajączków”. Heparyna jest natomiast polisacharydem wytwarzanym fizjologicznie przez bazofile i komórki tuczne. Stosowana miejscowo na skórę nóg wykazuje działanie przeciwzakrzepowe, przeciwzapalne oraz przeciwobrzękowe.

Żel z liposomami Dih zmniejsza także wrażliwość na dotyk i uczucie ciężkości nóg. Heparyna i mentol zmniejszają zmęczenie i stres nóg, sprzyjając poczuciu lekkości i świeżości. Stosowanie tego żelu zmniejsza widoczność rozszerzonych naczyń włosowatych, poprawiając ogólny wygląd skóry na nogach.

Kiedy brać Dih lipożel?

Produkt marki Dih jest zalecany do stosowania na wrażliwą, delikatną i rozszerzoną naczynkami skórę nóg. Poleca się go też osobom borykającym się z uczuciem ciężkich, napuchniętych i zmęczonych nóg. Doskonały dla osób spędzających dużo czasu w pozycji stojącej lub siedzącej, a także w czasie podróży oraz w upalne dni. Polecany jest też osobom wybierającym się w długą podróż samolotem, gdy często obserwuje się problem z występowaniem opuchlizny na nogach.

Jak długo można stosować Dih lipożel?

Preparat Dih lipożel można stosować w stanach ciężkich lub opuchniętych nóg zgodnie z zaleceniami umieszczonymi na opakowaniu i w ulotce produktu. Nie należy przekraczać dziennej dawki, a czas stosowania można dostosować do czasu, w jakim objawy nadal występują. W razie wystąpienia skutków ubocznych należy przerwać stosowanie żelu i skonsultować się z lekarzem przed ponownym użyciem preparatu.


Skład INCI

Aqua, Propylene Glycol, Lecithin, Diosmine, Carbomer, menthol, Sodium Hydroxide, Parfum, Sodium Heparin, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, Limonene, Citra

Jak stosować

Niewielką ilość żelu należy rozsmarować na skórze nóg.

Przeznaczenie

Lipożel jest przeznaczony do zmęczonych, opuchniętych i ciężkich nóg.

Pojemność

100 g

Dystrybutor

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A., 51-131 Wrocław, ul. Żmigrodzka 242 E

Producent

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.