Elgydium Clinic Trio Compact 123, szczoteczki międzyzębowe, 2 sztuki

15,96
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100018105

ELGYDIUM Clinic Trio Compact 123 składa się z 2 uchwytów, w każdym uchwycie znajdują się 3 szczoteczki międzyzębowe o rozmiarach 0,8 mm, 1 mm i 1,2 mm.

Producent

PIERRE FABRE MEDICAMENT POLSKA SP. Z O.O.

Przeznaczenie

Przeznaczona do oczyszczania przestrzeni międzyzębowych i elementów aparatu ortodontycznego. Przepłukać szczoteczkę po każdym zastosowaniu.

Jak stosować

Codzienna higiena jamy ustnej.

Właściwości

Szczoteczka ELGYDIUM Clinic Trio Compact skutecznie usuwa płytkę nazębną. Elastyczna i wytrzymała, umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Dwukolorowe włosie: białe włosie pozwoli zauważyć wrażliwe dziąsła w przypadku ich krwawienia; cieńsze, czarne włosie ułatwi wprowadzenie szczoteczki do przestrzeni międzyzębowej oraz uwidoczni usuniętą płytkę nazębną. Wygodna w użyciu i kompaktowa - 3 rodzaje szczoteczek w jednym uchwycie. W blistrze znajdują się 2 uchwyty, w każdym uchwycie znajdują się 3 szczoteczki.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.