Expel naklejki na komary, 8 szt.

Marka: EXPEL
Dostępny
12,69

O produkcie: Expel naklejki na komary, 8 szt.

100051996

Opis

Expel naklejki na komary 8 szt. to praktyczne naklejki przeznaczone dla dzieci, które skutecznie odstraszają komary i meszki. Posiadają przyjemne dla oka, wesołe emotki, które aż zachęcają do stosowania! Naklejki są łatwe w użyciu i odstraszają komary nawet do 4 godzin.


Właściwości

 • Zawierają olejek lawendowy.
 • Bezpieczne dla organizmu.
 • Roślinna formuła aktywna.
 • Nie pozostawiają śladów.
 • Nie zawierają DEET.
 • Można aplikować na odzież oraz odsłonięte części ciała.
 • Naklejki na komary marki Expel wyróżniają się za sprawą naturalnego, w pełni bezpiecznego składu. Odstraszają komary w promieniu 50 cm od miejsca aplikacji. Mogą być stosowane również na zabawki, wózki, śpiwory, namioty, łóżka, jak i wszelkie przedmioty w bezpośrednim sąsiedztwie. Każda z naklejek posiada inną, wesołą emotkę. Naklejki doskonale sprawdzą się w okresie wiosenno-letnim podczas zabaw na podwórku, jak i przy okazji spacerów w lesie lub w parku, a także przy odpoczynku nad wodą.


  W składzie naklejek znajdują się bezpieczne składniki roślinne, a jednym z nich jest olejek lawendowy. Wytwarza zapach, który odstrasza komary. Dodatkowo wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgrzybicze i antyseptyczne, zatem nie tylko zapobiega ukąszeniom komarów, ale także uspokaja i koi skórę, gdy dojdzie do ukąszenia. Zmniejsza ryzyko powstawania blizn i śladów po ukąszeniu. To naturalny repelent, a co najważniejsze – w pełni bezpieczny i naturalny. W celu utrzymania ochrony przed komarami należy zmieniać naklejki.


  Skład

  olejek lawendowy 0,875 mg/szt (0,35%)

  Producent

  BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.