Expel

  (7)

Expel to marka obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Zajmuje się produkcją wyrobów, które mają na celu chronić domy przed szkodnikami. Marka należy do producenta BROS z o.o., który wytwarza preparaty do walki z gryzoniami i owadami. Wiele jej wyrobów jest bezpiecznych dla skóry.

Sortuj według

  Preparaty owadobójcze i gryzoniobójcze Expel

  Expel oferuje przede wszystkim produkty owadobójcze i gryzoniobójcze, a także repelenty i preparaty do higieny sanitarnej. Wśród wyrobów tej marki warto wyróżnić insektycydy i rodentycydy pod postacią sprayu, płynów oraz granulatu. Mają one za zadanie generować nieprzyjemny zapach, który odstrasza szkodniki. Preparaty Expel służą do odstraszania komarów, moli, mrówek, gryzoni, much, os i innych szkodników pojawiających się w gospodarstwach domowych. Niektóre z wyrobów tej marki mogą być wykorzystywane w walce z co najmniej kilkoma rodzajami owadów. To m.in. Expel spray na komary i kleszcze. Produkt łatwo się rozprowadza i pozwala na stosowanie na odzież, buty oraz ciało. J Zawiera DEET, który pomaga odstraszyć owady przez określony czas.

  Preparaty na owady i gryzonie Expel w różnych postaciach

  Expel produkuje również wyroby pod postacią bransoletek lub naklejek nasączonych substancją aktywną. W asortymencie znaleźć można wyroby pozbawione środków chemicznych, o działaniu mechanicznym. Niektóre z nich wzbogacono atraktantami zapachowymi – zastosowano je m.in. w lepach Expel. Marka oferuje produkty o różnych sposobach aplikacji – opryski, posypowe, fumigacyjne i mechaniczne.

  • Firma ma w swojej ofercie również produkty dla dzieci. To kolorowe, niewielkie plasterki na miejsca, w których pojawiło się podrażnienie po ukąszeniu przez owady. Zawierają one naturalne substancje roślinne, w tym wyciąg z nagietka lekarskiego i mięty pieprzowej. Produkty na ukąszenia owadów pomagają złagodzić swędzenie, zaczerwienienie i podrażnienia.
  • Marka Expel produkuje też bioaktywatory, które mają za zadaniu przyspieszać procesy biodegradacji zawartości szamb. Pomagają również utrzymać perforowane części instalacji sanitarnych w odpowiednim stanie. Ceny wyrobów owadobójczych i bioaktywatorów Expel różnią się w zależności od ich przeznaczenia i zawartości opakowania.