Femelis Meno, 60 tabletek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

62,93

Klienci kupili również

Suplement diety w postaci tabletek musujących, który zawiera elektrolity.

O produkcie: Femelis Meno, 60 tabletek

100008774

Opis

Femelis Meno - suplement diety polecany w okresie okołomenopauzalnym, gdy występują:

  • uderzenia gorąca
  • nadmierne pocenie się
  • kłopoty ze snem i koncentracją
  • zmiany nastroju

Właściwości

Niehormonalny preparat Femelis Meno ma unikalny, opatentowany skład. Zawiera selekcjonowany i standaryzowany wyciąg cytoplazmatyczny PI82-GC FEM. Z pyłków i słupków kwiatowych wyizolowano oczyszczoną cytoplazmę, która stanowi źródło ponad 130 substancji aktywnych. Wśród nich znajdują się witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, kwasy tłuszczowe oraz antyoksydanty o pozytywnym wpływie na zdrowie kobiet w okresie menopauzy. Jednocześnie preparat nie zawiera alergenów występujących w pyłku kwiatowym, dlatego może być stosowany przez kobiety mające na nie alergie. W składzie suplementu diety znajduje się także witamina E, która przeciwdziała stresowi oksydacyjnemu w organizmie i neutralizuje wolne rodniki.

Co to jest Femelis Meno?

Femelis Meno to niehormonalny suplement diety oparty wyłącznie na składnikach o pochodzeniu roślinnym. Jest polecany kobietom w okresie okołomenopauzalnym, gdy występują u nich nieprzyjemne objawy wazomotoryczne, takie jak:

  • uderzenia gorąca,
  • nadmierne pocenie się,
  • kłopoty ze snem i koncentracją,
  • zmiany nastroju.

Femelis Meno a tycie – czy suplement sprzyja dodatkowym kilogramom?

Składniki Femelis Meno nie mają bezpośredniego wpływu na przybieranie na wadze. Wręcz przeciwnie – ponieważ ograniczają dyskomfort w postaci wazomotorycznych objawów menopauzy, mogą normować apetyt. Stabilny nastrój i zdrowy sen sprzyjają zdrowemu odżywianiu i utrzymywaniu odpowiedniej podaży kalorycznej posiłków.

Femelis Meno – jakie są przeciwwskazania?

Suplement może być bezpiecznie stosowany przez większość kobiet w okresie menopauzy, także z alergią pyłkową. Przeciwwskazaniem do zażywania suplementu jest natomiast nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Preparat nie może być stosowany również przez kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. Dla bezpieczeństwa najlepiej skonsultować zażywanie Femelis Meno ze swoim lekarzem.

Po jakim czasie działa Femelis Meno?

Producent nie podaje informacji o dokładnym czasie, po jakim można zaobserwować działanie preparatu. Pierwsze efekty zażywania tabletek mogą pojawić się nawet po kilku tygodniach od rozpoczęcia stosowania suplementu.

Jak stosować suplement Femelis Meno?

Producent preparatu zaleca stosowanie 2 tabletek preparatu na dzień, na przykład rano i wieczorem. Dzięki temu opakowanie 60 tabletek wystarczy Ci na miesiąc suplementacji. Nie należy przekraczać rekomendowanej dawki dobowej preparatu. Suplement nie może być również traktowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.


Tabela

Wartość odżywcza 1 tabletka 2 tabletki* 100g
Białko 0,021 g 0,042 g 5,7 g
Węglowodany 0,188 g 0,376 g 51,7 g
Tłuszcz 0,016 g 0,032 g 4,6 g
Zawartość popiołu 0,012 g 0,024 g 3,4 g
Błonnik pokarmowy 0,104 g 0,208 g 28,6 g
Witamina E 5 mg (42% RDA) 10 mg (84% RDA) 1,37 g
Wartość
energetyczna
4,18 kJ
(1,0 kcal)
8,36 kJ
(2,0 kcal)
1146 kJ
(273,9 kcal)

* zalecane dzienne spożycie


Skład

Składniki: ekstrakt z pyłków i słupków kwiatowych (PI82-GC Fem) 160 mg, witamina E 5 mg (octan D-alfa-tokoferylu) – przeciwutleniacz. Substancje dodatkowe: substancje wypełniające: isomalt, celuloza mikrokrystaliczna; emulgator: Polisorbat 20; stabilizatory: maltodekstryna, suszona rozpryskowo akacja (Guma Arabska), żelatyna rybia; substancje przeciwzbrylające: uwodorniony olej bawełniany, krzemionka koloidalna bezwodna, krzemian wapnia; substancje do stosowania na powierzchnię: szelak, talk.


Jak stosować

Doustnie, popijając wodą.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciagu dnia: 2 tabletki przez okres pierwszych 2 miesięcy, następnie porcję można zmniejszyć do 1 tabletki dziennie.


Ostrzeżenia

Preparat nie może być stosowany przez kobiety ciężarne i karmiące piersią. Preparat może być stosowany w długim okresie czasu przez osoby z alergią pyłkową i diabetyków.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jak substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.


Producent

Serelys Pharma

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.