Serum, kuracje do rąk

  (13)
Sortuj według
Serum, kuracje do rąk

Serum, kuracje do rąk

Serum do dłoni – intensywne nawilżenie i regeneracja skóry

Sucha skóra jest o wiele bardziej podatna na zranienia niż dobrze nawilżona. Wystarczy niewielkie otarcie lub zadrapanie, aby pojawiły się krwiste prześwity i szczypanie. Podrażnione dłonie potrzebują intensywnej regeneracji, by podczas codziennych czynności nie narażać ich na nowe zranienia. Dokładne nawilżenie zapewni im serum do dłoni. Warto równieżzadbać o naskórek wokół paznokci, a także same paznokcie. W kompleksowej pielęgnacji tego obszaru sprawdzi się serum do paznokci

Serum do dłoni – działanie

Serum do rąk ma działanie nawilżające i odżywiające skórę, a dzięki obecności odpowiednich składników przeciwdziała również starzeniu się skóry. Oprócz tego utrzymuje jej elastyczność i łagodzi podrażnienia, pozostawiając dłonie miękkie i zadbane.  Kosmetyki do regeneracji rąk warto stosować z takimi produktami jak sera do paznokci, by zapewnić dodatkową i ukierunkowaną na konkretne części dłoni pielęgnację. 

Co powinny zawierać sera do dłoni i paznokci?

Serum do dłoni i paznokci powinno zawierać substancje regenerujące i nawilżające takie jak gliceryna. Wskazane są również olejki, np. różany, arganowy, migdałowy czy roślinny. Sera do paznokci posiadają w składzie również hydroksypropylochitozan, który tworzy na powierzchni paznokcia barierę ochronną.