Orientana

  (48)

Orientana to polska marka wytwarzająca kosmetyki na bazie roślin azjatyckich. Firma powstała w 2010 r. Jej założycielka, Anna Wasilewska, dostarcza produkty składające się wyłącznie z naturalnych substancji. Sygnowane przez nią wyroby nadają się do stosowania przez osoby o wrażliwej skórze.

Sortuj według

Orientana – kosmetyki inspirowane filozofią wschodu

Formuła kremów Orientana jest inspirowana zasadami Ajurwedy, czyli starohinduskiego systemu leczniczego. W procesie produkcji kosmetyków używa się naturalnych olejków oraz substancji mineralnych, co wpływa na cenę artykułów. Niezależnie, czy zdecydujesz się na tonik do twarzy, krem pod oczy Orientana lub szampon do włosów Orientana, bądź pewien, że wyroby te charakteryzują się starannie dopracowanym składem. Nie zawierają parafiny, sztucznych barwników, silikonów. Wyroby Orientana sprawdzają się też w przypadku wegan oraz wegetarian – posiadają certyfikat fundacji Viva.

Postaw na produkty Orientana. Znajdź odpowiednie kosmetyki

Orientana odznacza się szerokim asortymentem. W aptekach można nabyć m.in. krem do rąk, tonik do twarzy róża japońska Orientana, olejek do ciała, żel do mycia. Popularnością cieszy się także krem ze śluzem ślimaka Orientana, który doskonale koi podrażnienia. Preparaty Orientana cechują się ponadto wysoką skutecznością, a jakość kremów potwierdzają liczne wyróżniania i nagrody, np. Glamour Glammies 2016. Kosmetyki sprawdzają się do różnych typów cery, a do ich zalet zalicza się doskonała wydajność.