Miraculum

  (22)

Miraculum to marka założona w 1924 roku w Krakowie przez lekarza – dr Leona Lustra. To jedna z pierwszych firm tego typu w Polsce. W 1931 roku Miraculum uzyskało GRAND PRIX na wystawie w Paryżu za swój puder do twarzy. Obecnie marka jest dostępna na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Sortuj według

Kosmetyki do twarzy Miraculum z kolagenem lub planktonem

Miraculum oferuje zarówno kosmetyki pielęgnacyjne, jak i wody perfumowane. Marka ma w swoim asortymencie wody termalne, kremy, sera, płatki pod oczy czy całe zestawy upominkowe do twarzy. Dużą popularnością cieszy się linia Miraculum Collagen Pro-Skin. Kosmetyki z tej serii pomagają nawilżyć, odżywić i ujędrnić skórę na twarzy, dekolcie i pod oczami. Są polecane osobom, które borykają się z pierwszymi zamaszkami. Wśród nich warto wyróżnić krem na dzień Miraculum Collagen Pro-Skin.

Marka słynie także z linii asta.plankton C. To preparaty, które pomagają zmniejszyć rozszerzone pory i rozjaśnić przebarwienia. Produkty te zawierają ekstrakt z planktonu, hydrolat z pomarańczy oraz stabilną witaminę C. Astaplankton jest uznawany za jeden z najsilniejszych antyoksydantów. Pomaga w walce z wolnymi rodnikami i procesem starzenia się skóry. Wyroby z serii asta.plankton C wzbogacono też ziemią okrzemkową z certyfikatem ECOCERT.

Kosmetyki Miraculum o bogatych składach

Miraculum jako pierwsza marka w Polsce zaczęła stosować w swoich kosmetykach ceramidy, algi, kwasy owocowe i struktury ciekłych kryształów. Dotychczas substancje te były wykorzystywane jedynie w produktach profesjonalnych dla salonów kosmetycznych. Marka stworzyła też pierwszy szampon w płynie. Obecnie jej preparaty zawierają kolagen, peptydy, zielony kawior czy hydromanil. Substancje te pomagają zatrzymać nawilżenie w skórze, odżywić ją i ujędrnić.

Kosmetyki do twarzy Miraculum dostępne w Dr. Max wzbogacono również wyciągami z roślin. To m.in. ekstrakt z peonii czy bawełny. Niektóre produkty tej marki zawierają masło shea i skwalan, czyli lipidowy składnik pochodzenia roślinnego, który pomaga ujędrnić i zmiękczyć skórę. Miraculum korzysta z innowacyjnych technologii. Wśród nich można wyróżnić bezpieczną alternatywę Botoxu – Bioxilift® – oraz składnik liftingujący Liftline®. Preparaty te nie są testowane na zwierzętach. Produkty Miraculum mają przystępne ceny.