Sole do stóp

  (10)

Zmęczone stopy oraz pękające pięty wymagają szczególnej opieki. Domowy sposób na jednoczesną regenerację tej części ciała i przywrócenie gładkości skórze to sól do stóp. Bogata w olejki i kwasy pielęgnuje stopy oraz złuszcza suchą skórę.

Sortuj według
  Sole do stóp

  Sole do stóp

  W czym nam pomoże sól do stóp?

  Pod wpływem chodzenia lub pracy stojącej stopy są narażone na przeciążenie mięśni, zgrubienia i opuchliznę. Zbyt małe nawilżenie powoduje suchość i pękanie skóry pięt. Sól do stóp, która zawiera wyciąg np. z lawendy, rozmiękcza zrogowaciały naskórek, a także usprawnia krążenie krwi i limfy. W efekcie nogi stają się gładkie, przyjemne w dotyku, a obrzęk znika. 

  Aby utrzymać na dłużej efekty domowego SPA, pomocne okażą się maski do stóp. To produkty o konsystencji kremu, które ze względu na zawartość bezpiecznych kwasów i olejków wykazują działanie nawilżające i złuszczające. Sole do stóp w połączeniu z maską zapobiegną ponownemu powstawaniu zrogowaceń i pozostawią skórę stóp delikatną na dłużej. W likwidacji uczucia ciężkości i zmęczenia pielęgnację wzbogaci żel na zmęczone nogi. 

  Jak używać soli do stóp?

  Sól do stóp należy wsypać do miski z gorącą wodą, aby się rozpuściła. Po odczekaniu kilku minut wystarczy włożyćstopy do miski i moczyć je przez ok. 15-20 minut. Gdy sugerowany czas minie, skóra będzie wymagała osuszenia ręcznikiem. Końcowym etapem jest założenie skarpet lub owinięcie stóp ciepłym kocem. Sole do stóp najlepiej działają w połączeniu z silnym kremem nawilżającym lub maską, nakładanymi po kąpieli solnej.

  Marki powiązane z kategorią: Sole do stóp