Gehwol

  (28)

Gehwol to niemiecka marka zajmująca się produkcją specjalistycznych preparatów i akcesoriów przeznaczonych do pielęgnacji stóp. Firma powstała w 1868 r. z inicjatywy Eduarda Gerlacha. Na początku swojej działalności oferowała maści i kremy z olejkami eterycznymi.

Sortuj według

Gehwol - postaw na markę z długoletnią tradycją!

Założycielem marki Gehwol był żołnierz, który doskonale wiedział, jak duży ból sprawiają otarte oraz popękane stopy. Stąd też zdecydował się na sprzedaż kremów i maści na te partie ciała. Jego pierwsze produkty składały się z olejków eterycznych (o właściwościach dezynfekujących), nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz substancji mineralnych. Z roku na rok portfolio firmy rozszerzało się o kolejne kosmetyki. Dziś oferta tego producenta obejmuje również akcesoria i wyroby medyczne, np. ochraniacze do palców lub Gehwol dwustronny drewniany pilnik do stóp.

Gehwol - sposób na zdrowe i zadbane stopy!

Apteki oferują kosmetyki Gehwol w różnych cenach. W asortymencie firmy znajdują się kremy oraz maści do stóp o działaniu nawilżająco-regenerującym, np. Gehwol Med maść na spękane stopy. Zainteresowaniem cieszą się również fluidy do pięt oraz sole do kąpieli. Można zaopatrzyć się także w artykuły o specjalnym przeznaczeniu, np. Gehwol Med krem do zrogowaciałej skóry. Wyroby Gehwol wyróżniają się wysokim stężeniem substancji aktywnych, a w opracowywaniu ich receptur bierze się pod uwagę bieżące doniesienia naukowe.