Magnesium B6 Premium Dr.Max, suplement diety, 50 tabletek

Marka: DR.MAX
Dostępny
15,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100011450

Suplement diety zawierający magnez w postaci organicznego cytrynianu.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6 lat. Produkt jest zalecany kobietom w ciąży i karmiącym piersiąć po konsultacji z lekarzem lub farmaceutom.

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Skład

Składniki: Sole magnezowe kwasu cytrynowego, substancja wiążąca (celuloza mikrokrystaliczna), emulgator (powidon K30), substancja zagęszczająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancja wypełniająca (skrobia kukurydziana), substancje przeciwzbrylające (karmeloza sodowa, dwutlenek krzemu), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), chlorowodorek pirydoksyny.

Jak stosować

Doustnie.

Tabela

Każda tabletka zawiera Zawartość/1 tabl. Zawartość/2 tabl. %RWS*/1 tabl. %RWS*/2 tabl.
Magnez 100 mg 200 mg 27 54
Witamina B6 2 mg 4 mg 143 286

* Referencyjna wartość spożycia

Waga

Masa netto: 49,9 g netto

Właściwości

Produkt ten zawiera magnez w formie organicznego cytrynianu, który jest bardzo dobrze przyswajany przez organizm ludzki. Magnez i witamina B6 przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Magnez przyczynia się również do utrzymania równowagi elektrolitowej i prawidłowego funkcjonowania mięśni, kości i zębów. Witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dorośli i młodzież powyżej 15 lat 2 tabletki dziennie. Dzieci od 6 do 15 roku życia 1 tabletka dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.