MAM Perfect Night 6+ Girl, smoczek uspokajający, 1 sztuka

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

24,71

O produkcie: MAM Perfect Night 6+ Girl, smoczek uspokajający, 1 sztuka

100012572

Opis

Wyjątkowo cienki smoczek- tylko 2,78 mm grubości, dzięki czemu wywiera mniejszy nacisk na szczękę i uzębienie dziecka, co zmniejsza ryzyko powstawania wad zgryzu.

Właściwości

  • Zapobiega wadom zgryzu – skuteczność działania wyjątkowo cienkiej szyjki smoczka MAM Perfect Night została potwierdzona badaniami klinicznymi.
  • Mniej podrażnień – wyjątkowo mała, lekka tarczka jest przyjazna dla skóry dziecka i nie wywołuje podrażnień.
  • Prosty w użyciu - kółko tarczki nigdy nie przeszkadza i zawsze umożliwia pewny chwyt. Ułatwia także mocowanie klipsa.
  • 60% cieńszy, 4 razy bardziej miękki - swoją budową smoczki MAM Perfect Night eliminują kształt „kciuka”, który jest szkodliwy dla prawidłowego rozwoju zębów. Dzięki miękkiej szyjce, smoczki dostosowują się do szczęki bez szkodliwego odkształcenia.
  • Jedwabisty silikon MAM - 94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki jego jedwabiście miękkiej powierzchni. W dotyku jest delikatny, jak skóra mamy.
  • Świeci w ciemności, dzięki czemu rodzice i dzieci mogą je łatwo znaleźć w nocy w łóżeczku. Wszystko przez zastosowanie w budowie smoczka minerałów magazynujących światło.
  • Szybka i łatwa sterylizacja - smoczek MAM Perfect Night sprzedawany jest w specjalnym pudełku do przechowywania i sterylizacji. Wystarczy wlać wodę, włożyć smoczek i wstawić do kuchenki mikrofalowej na 3 minuty. 100% gwarancja higieny!

Jak stosować

Powyżej 6. miesiąca.

Przeznaczenie

Powyżej 6. miesiąca.

Producent

Mam MG Baby

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.