Mosquiterum, spray ochronny o zapachu nietolerowanym przez owady, 100 ml

Spray dla dorosłych i dzieci powyżej 1. roku, chroni przed owadami.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

16,19

O produkcie: Mosquiterum, spray ochronny o zapachu nietolerowanym przez owady, 100 ml

100003561

Opis

Spray ochronny o zapachu nietolerowanym przez owady.
Zawiera naturalne olejki.
Dla dorosłych i dzieci powyżej 1. roku życia.

Właściwości

Mosquiterum zawiera połączenie 3 olejków eterycznych: olejku citronella z Cymbopogon winterianus, olejku z trawy cytrynowej Cymbopogon citratus i olejku z kocimiętki Nepeta cataria z olejem z bawełny i wyciągiem z aloesu. Preparat ma postać sprayu, dzięki czemu jest łatwy w aplikacji. Z preparatu mogą korzystać dzieci powyżej 1. roku życia i osoby dorosłe.

  • Wyciąg z aloesu wykazuje właściwości nawilżające, łagodzące i kojące. Wspiera redukcję zaczerwienień i doskonale pielęgnuje podrażnioną skórę.
  • Olej z bawełny jest źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) i witaminy E. Wnika w skórę, dogłębnie ją odżywiając i wspomagając jej naturalne funkcje barierowe. Ponadto pomaga zatrzymać wodę naskórku i zabezpiecza skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
  • Naturalne olejki eteryczne pozostawiają na skórze przyjemny orzeźwiający cytrusowy zapach, który utrzymuje się nawet przez kilka godzin i nie jest tolerowany przez owady, zwłaszcza komary, muchy i meszki.

Formuła sprayu Mosquiterum nie zawiera alkoholu. Ponadto skład preparatu jest wolny od DEET i innych substancji biobójczych. Produkt nie powoduje podrażnień, zaczerwienień ani przesuszeń skóry.

Jak działa Mosquiterum?

Spray Mosquiterum efektywnie pielęgnuje skórę przed i po ukąszeniach owadów. Dobrze odżywia i wspomaga naturalne funkcje ochronne skóry.

Kiedy stosować Mosquiterum?

Możesz stosować spray Mosquiterum, jeśli chcesz zapewnić skórze skuteczną, naturalną ochronę przed owadami np. podczas spaceru po lesie czy nad jeziorem. Produkt sprawdza się zwłaszcza latem, gdy odsłonięta skóra jest szczególnie narażona na oddziaływanie szkodliwych czynników środowiskowych. Możesz go stosować nawet co 2-3 godziny, aby zapewnić sobie lepszą ochronę przed owadami.

Jak długo można stosować Mosquiterum?

Możesz stosować spray Mosquiterum tak długo, jak potrzebujesz.

Czy stosowanie Mosquiterum w ciąży jest bezpieczne?

Nie ma informacji co do bezpieczeństwa stosowania preparatu przez kobiety w ciąży.


Skład INCI

Butane, Propane, Isobutane, Cydopentasiloxane, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Parfum, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Cymbopogon Gtratus Leaf Oil, Citral, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool, Nepeta Cataria Oil, Farnesol.

Jak stosować

Kosmetyk należy rozpylić na powierzchni skóry.

Przeznaczenie

Mosquitenim spray jest dedykowany zarówno dorosłym, jak i dzieciom, już od 1 roku życia. Nie zawiera DEET ani innych substancji biobójczych oraz nie zawiera alkoholu, nie powoduje podrażnień ani wysuszenia skóry.

Ostrzeżenia

Nie zaleca się aplikacji na twarz i uszkodzoną skórę oraz dłonie dzieci.
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25°C.
Nie chłodzić, nie zamrażać
Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem.
Przechowywać z dala od źródeł ciepła / iskrzenia / otwartego ognia / gorących powierzchni. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Pojemnik pod ciśnieniem. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.
Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C / 122°F.

Pojemność

100 ml

Dystrybutor

AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.