Mosquiterum, spray ochronny o zapachu nietolerowanym przez owady, 100 ml

Dostępny
3,95

O produkcie

100003561

Spray ochronny o zapachu nietolerowanym przez owady.
Zawiera naturalne olejki.
Dla dorosłych i dzieci powyżej 1. roku życia.

Właściwości

Mosquiterum spray został stworzony z myślą o zapewnieniu skórze skutecznej naturalnej ochrony latem, kiedy komary stają się wyjątkowo dokuczliwe. Zawarte w preparacie składniki pochodzenia naturalnego wspierają funkcje ochronne skóry, a utrzymujący się nawet do kilku godzin przyjemny cytrusowy zapach nie jest tolerowany przez owady (w szczególności przez komary, muchy i meszki).
Mosquiterum spray zawiera w swoim składzie: olej z bawełny, który doskonale odżywia i wspiera funkcje ochronne skóry oraz olej z aloesu o działaniu kojącym, nawilżającym i wspierającym redukcję podrażnień.

Skład INCI

Butane, Propane, Isobutane, Cydopentasiloxane, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Parfum, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Cymbopogon Gtratus Leaf Oil, Citral, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool, Nepeta Cataria Oil, Farnesol.

Jak stosować

Kosmetyk należy rozpylić na powierzchni skóry.

Przeznaczenie

Mosquitenim spray jest dedykowany zarówno dorosłym, jak i dzieciom, już od 1 roku życia. Nie zawiera DEET ani innych substancji biobójczych oraz nie zawiera alkoholu, nie powoduje podrażnień ani wysuszenia skóry.

Ostrzeżenia

Nie zaleca się aplikacji na twarz i uszkodzoną skórę oraz dłonie dzieci.
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25°C.
Nie chłodzić, nie zamrażać
Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem.
Przechowywać z dala od źródeł ciepła / iskrzenia / otwartego ognia / gorących powierzchni. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Pojemnik pod ciśnieniem. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.
Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C / 122°F.

Pojemność

100 ml

Dystrybutor

AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.