Mosquiterum

  (3)

Mosquiterum to marka należąca do firmy Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. Specjalizuje się w wytwarzaniu kosmetyków naturalnych. Marka zajmuje się produkcją preparatów po ugryzieniach owadów dla dzieci i dorosłych. Mosquiterum oferuje trzy produkty odstraszające komary.

Sortuj według

  Preparaty przed i po ugryzieniach owadów Mosquiterum

  Mosquiterum produkuje naturalne kosmetyki do ochrony skóry latem. Można stosować je przed i po ukąszeniach owadów. Zawierają olejek z nasion bawełny, który pomaga odżywić komórki, wspierając ich naturalne funkcje. Preparaty wzbogacono także olejkami citronella, o cytrusowym zapachu. Substancję tę pozyskuje się z trawy cytrynowej i kocimiętki.

  W skład preparatów Mosquiterum wchodzi też ekstrakt z aloesu i prowitamina B5. Składniki te pomagają zregenerować i ukoić skórę po ukąszeniu owadów. Wspierają redukcję podrażnień. Są polecane także w przypadku skóry z tendencją do przesuszania. Mosquiterum oferuje krem, plastry oraz spray. Wszystkie kosmetyki bazują na trzech olejkach eterycznych. Plastry wzbogacono także wyciągiem z eukaliptusa, grejpfruta i tuberozy. Składniki te zapewniają ładny zapach, a także wspierają ochronę skóry przed owadami. Aromaty te nie są atrakcyjne m.in. dla komarów.

  Plastry, kremy i spraye Mosquiterum na owady

  Plastry o zapachu nietolerowanym przez owady Mosquiterum służą do przyklejania na ubrania lub przedmioty znajdujące się w bliskim otoczeniu. Można je stosować na dworze i w przestrzeniach zamkniętych. Produktów tych nie należy naklejać bezpośrednio na skórę.

  Marka oferuje też preparaty aplikowane na ciało – spraye i kremy. Zawierają olej z bawełny, który jest źródłem witaminy E oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, a także ekstrakt z aloesu. Produkty te mogą być stosowane po ugryzieniach, w celu ograniczenia nieprzyjemnych objawów i zregenerowania skóry, a także jako sposób na odstraszenie owadów. Ich zapach utrzymuje się na ciele nawet do kilku godzin. Kosmetyki te można aplikować co 2-3 godziny.

  Produkty na ukąszenia owadów Mosquiterum dostępne w Dr. Max mogą być stosowane u dzieci od 1. roku życia. To preparaty delikatne dla skóry. Wszystkie wyroby tej marki przechodzą restrykcyjne testy dermatologiczne. Produkty te nie zawierają alkoholu. Wyroby Mosquiterum mają przystępne ceny.