Mucodual Syrop, 100 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

19,29

O produkcie

100015753

MUCODUAL, syrop, jest wyrobem medycznym działającym jak kojący balsam pochodzenia naturalnego, który łagodzi podrażnienie gardła, pomaga zmniejszyć odruch kaszlowy i pokrywa błonę śluzowej warstwą chroniącą przed czynnikami zewnętrznymi powodującymi podrażnienie gardła. Łagodzi utrzymujący się suchy kaszel; podrażnienia błony śluzowej jamy ustnej i gardła; znosi objawy dyskomfortu w gardle, takie jak suchość, swędzenie, drapanie, utrudnione przełykanie lub chrypka

Właściwości

Działa jak kojący balsam pochodzenia naturalnego osłaniając błonę śluzową przed czynnikami zewnętrznymi pomagając zmniejszyć odruch kaszlowy. Zawiera mieszaninę dobrze znanych naturalnych substancji łagodzących: wyciągu z korzenia prawoślazu lekarskiego i miodu. Nie zawiera alkoholu, glutenu, laktozy, konserwantów ani sztucznych aromatów.

Skład

suchy wyciąg z korzenia prawoślazu lekarskiego (7-9:1), rozpuszczalnik, ekstrakcyjny: woda, miód, glicerol, maltodekstryna.

Jak stosować

Dorośli i młodzież: 5 ml do 6 razy na dobę; dzieci w wieku 6–12 lat: 5 ml do 3 razy na dobę; dzieci w wieku 2–6 lat: 2,5 ml do 3 razy na dobę.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.W przypadku występowania nietolerancji niektórych cukrów, przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. Nie zaleca się stosowania syropu u pacjentów ze stwierdzoną rzadko występującą dziedziczną nietolerancją fruktozy lub z zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy. 5 ml syropu MUCODUAL zawiera 0,29 jednostki chlebowej (1 jednostka chlebowa odpowiada 12 g węglowodanów ulegających strawieniu).
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.
Nie stosować po upływie terminu ważności. 
Zużyć w ciągu 3 miesięcy od pierwszego otwarcia.

Producent

SANOFI-AVENTIS
Lubelska 52
Rzeszów

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.