Myalgan+, suplement diety, 30 tabletek

Dostępny
21,77
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100022611

Właściwości

Preparat dostarcza 4 naturalne ekstrakty roślinne. Ekstrakt nasion oliwki, który dostarcza kompleks o działaniu anty-nocyceptywnym. Ekstrakt liści stokrotki, który jest źródłem flawonoidów o działaniu uśmierzającym. Ekstrakt liści winogron z kolei dostarcza flawonoidy o działaniu przeciw wolnym rodnikom. Natomiast ekstrakt owocu ananasa jest źródłem bromelainy o działaniu proteolitycznym.

Tryptofan jest niezbędnym, egzogennym, aromatycznym, polarnym aminokwasem. Egzogenny i niezbędny i to znaczy taki, którego organizm ludzki nie potrafi wytworzyć, a który jest niezbędny i musi być dostarczony w pożywieniu, tak jak witamina. Aromatyczny, to znaczy taki, którego cząsteczka ma budowę pierścieniowa i ma zdelokalizowane elektrony, tzn. takie, które pochodzą z układu kilku sprzężonych wiązań podwójnych. Taka budowa cząsteczki powoduje jej większą stabilność. Polarny to oznacza, że cząsteczka tryptofanu może być lewoskrętna l-tryptofan (forma znacznie bardziej biologicznie aktywna) i prawoskrętna d-tryptofan (forma znacznie mniej biologicznie aktywna)

Tauryna jest względnie egzogennym aminokwasem. Spożycie tauryny chroni DNA, białka i lipidy przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Jej spożycie może dawać uczucie przypływu energii oraz działa korzystnie na układ nerwowy.

Tabela

Składniki

2 tabletki

4 tabletki

Ekstrakt liści stokrotki (Bellis perennis)

140 mg

280 mg

Ekstrakt liści winogron (Vitis vinifera)

140 mg

280 mg

Ekstrakt nasion oliwki (Olea europea)

140 mg

280 mg

Ekstrakt owocu ananasa (Bromelia ananas)

100 mg

200 mg

L-tryptofan

100 mg

200 mg

Tauryna

60 mg

120 mg

Skład

Składniki: ekstrakt z liści stokrotki,  ekstrakt z liści winogron,  ekstrakt nasion oliwki,  ekstrakt owocu ananasa, l-Tryptofan, tauryna, składniki pomocnicze zagęszczacz: skrobia ziemniaczana, stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna (E460), przeciwzbrylacz: dwutlenek krzemu (E551), nośnik: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (E470b).

Jak stosować

Przyjmować 1 tabletkę od 2 do 4 razy dziennie, popić szklanką wody.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2-4 tabletki.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku w przypadku uszkodzenia blistra z kapsułkami, ani po upływie terminu przydatności do spożycia. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny przed użyciem skonsultować się z lekarzem.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C.
Chronić przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego i wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

PHYTOMEDICA POLSKA
Poznańska 251
Ołtarzew

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.