Mycosan Grzybica Paznokci, serum, 10 ml

Marka: MYCOSAN
Dostępny
60,87

O produkcie

100018272

Mycosan Leczenie Grzybicy Paznokci jest preparatem pierwszego rzutu służącym do zwalczania ograniczonej, powierzchownej grzybicy paznokci palców i paluchów. Zwalcza i zapobiega grzybicy paznokci. Wykazuje aktywność od pierwszego zastosowania.

Właściwości

- Jego celowane działanie zatrzymuje rozwój najczęściej występujących grzybów, które powodują grzybicę paznokci
-Wnika w strukturę paznokcia i stabilizuję ją, sprzyjając odnowie zdrowego paznokcia
-Tworzy barierę ochronną, co pomaga uniknąć rozprzestrzeniania się grzybicy paznokci
- Odpowiedni dla osób chorych na cukrzycę, dzieci powyżej 4. roku życia

Aplikator z pędzelkiem pomaga zwalczać powierzchowną grzybicę paznokci w szybki i skuteczny sposób. Produkt jest bezbarwny, wysycha w ciągu 2 minut.

Skład

woda, przesącz fermentowanego żyta, glikol pentytenowy, izosorbid dimetylu, hydroksyetyloceluloza

Jak stosować

Preparat mogą stosować tylko dorośli i dzieci powyżej 4. roku życia. Przed użyciem umyć i osuszyć paznokcie, a tam, gdzie to konieczne usunąć wszystkie ślady lakieru do paznokci.

Zwalczanie ostrego zakażenia
Zdjąć nakrętkę i delikatnie nakładać preparat Mycosan Leczenie Grzybicy Paznokci za pomocą aplikatora z pędzelkiem na zewnętrzną i wewnętrzną stronę uszkodzonego paznokcia 2 razy dziennie przez minimum 4 tygodnie bez przerwy. Wystarczy niewielka kropla preparatu. Pozostawić do wyschnięcia na 2 minuty. Następnie nakładać preparat raz dziennie, aż paznokieć odzyska zwyczajny wygląd. Co tydzień obcinać paznokcie i usuwać możliwie najwięcej fragmentów oddzielonego paznokcia. Spiłować nadmiar zgrubiałej tkanki z zakażonego obszaru. Używać 1 pilnika na 1 paznokieć (i tylko raz, aby zapobiec szerzeniu się zakażenia).

Zapobieganie zakażeniu
Aby zmniejszyć ryzyko zakażenia otaczających paznokci, nakładać preparat Mycosan Leczenie Grzybicy Paznokci raz dziennie na zdrowe paznokcie znajdujące się w pobliżu paznokci zakażonych grzybicą.

Ostrzeżenia

Chociaż poprawa może być słabo widoczna w pierwszym lub drugim miesiącu, nie oznacza to, że działanie produktu jest nieskuteczne. Paznokcie rosną powoli i potrzeba od 6 do 9 miesięcy, aby zakażony obszar uległ całkowitej regeneracji (odrósł).

Waga

Masa/objętość netto: 10 ml

Dystrybutor

SIROWA POLAND Sp. z o.o.
ul. Poselska 11,
03-931 Warszawa

Producent

PAMEX PHARMACEUTICALS UG
In der Stelzbach1 , Niemcy
Selters

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.