Mycosan

  (3)

Mycosan to marka produkująca leki na grzybicę stóp i paznokci. Regularnie prowadzi badania, które mają za zadanie określić skuteczność gotowych preparatów. Marka oferuje wyroby medyczne z dodatkiem opatentowanych substancji. Obecnie ma na koncie kilka produktów o różnych zastosowaniach.

Sortuj według

  Preparaty na grzybicę stóp i paznokci Mycosan

  Mycosan oferuje wyroby medyczne do leczenia grzybicy stóp i paznokci oraz preparaty wykorzystywane w celach prewencyjnych. Marka przeprowadziła badania, zgodnie z którymi efekty stosowania jej produktów są widoczne po 2 tygodniach.

  • Wyroby medyczne Mycosan zatrzymują rozwój grzybów odpowiedzialnych za grzybicę paznokci i stóp. Zawierają opatentowany składnik bioaktywny, który wnika w tkanki. Preparaty regenerują paznokcie i tworzą na nich barierę ochronną. Produkty Mycosan zabijają 99,9% grzybów. Pomagają również uchronić stopy przed nawrotem problemu. Preparaty tej marki mogą być stosowane w walce z takimi grzybami, jak Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes oraz Candida albicans,
  • Mycosan oferuje produkty z linii Grzybica Paznokci, Grzybica Paznokci XL, Ochrona i Leczenie Grzybicy Stóp. W ich skład wchodzą preparaty pod postacią żelu, serum i płynu do rozpylania na skórę. Do najpopularniejszych wyrobów tej marki można zaliczyć aerozol przeciwgrzybiczy do stóp Mycosan Ochrona. Produkt ten może być wykorzystywany w celach profilaktycznych. Tworzy na skórze barierę ochronną, która utrzymuje się nawet przez 12 godzin.

  Preparaty Mycosan – bezpieczeństwo i łatwość użytkowania

  Preparaty przeciwgrzybiczne do stóp Mycosan mogą być używane przez chorych na cukrzycę, a także dzieci od 4. roku życia. Są polecane osobom w grupie ryzyka – korzystającym z saun, szatni, sal sportowych i basenów. Kosmetyki Mycosan dostępne w Dr. Max umieszczono w higienicznych tubkach z pędzelkiem, ułatwiających aplikowanie bez konieczności dotykania. Niektóre z nich znajdują się również w butelkach ze sprayem. Do produktów tej marki dołączono również jednorazowe pilniczki. Preparaty Mycosan są całkowicie bezwonne i bezbarwne. Nie zawierają substancji, które mogą być szkodliwe dla osób chorych na astmę. Niektóre z nich to wyroby wodoodporne. Ceny produktów Mycosan różnią się w zależności od ich przeznaczenia.