Perceptin Forte Shot, suplement diety, 1 ampułka

Suplement diety z ekstraktami z korzenia ashwagandhy, na witalność.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

8,89

O produkcie: Perceptin Forte Shot, suplement diety, 1 ampułka

100009771

Opis

PERCEPTIN™ forte shot to innowacyjna formuła zawierająca standaryzowane ekstrakty z korzenia ashwagandhy KSM-66 i ziela bakopy drobnolistnej, kofeinę, magnez oraz wybrane witaminy z grupy B (kwas pantotenowy, ryboflawinę, witaminy B6 i B12).

Właściwości

Ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera L.) pomaga utrzymać uczucie energii
i witalności. Wspiera procesy uczenia się, zapamiętywania oraz utrzymanie dobrej kondycji i sprawności umysłowej u osób starszych. Ponadto pomaga radzić sobie ze stresem, utrzymać dobre samopoczucie w okresach napięcia psychicznego, nerwowego oraz okresach niepokoju.>

Kofeina wspiera sprawność umysłową – pomaga zwiększyć czujność i poprawia koncentrację.

Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri L.) może wywierać korzystny wpływ na funkcje mózgu
i przyczyniać się do poprawy pamięci krótko- i długotrwałej oraz zwiększenia koncentracji i inteligencji. Ponadto pomaga w krążeniu krwi obwodowej, co wpływa na wydajność mózgu.

Preparat został uzupełniony w magnez, ryboflawinę oraz witaminy B6 i B12, które przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Szybsze wchłonięcie składników zapewnia płynna forma produktu.


Tabela

Informacja żywieniowa 1 ampułka (60 ml)
Ekstrakt ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifera L.) 150 mg
w tym witanolidy (5%) 7,5 mg
Ekstrakt bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri L.) 100 mg
w tym bakozydy (20%) 20 mg
Kofeina 120 mg
Magnez 75 mg (20%**)
Kwas pantotenowy 6 mg (100%**)
Ryboflawina (wit. B2) 1,4 mg (100%**)
Witamina B6 1,4 mg (100%**)
Witamina B12 2,5 µg (100%**)

**RWS – referencyjne wartości spożycia

Skład

woda, sole magnezowe kwasu cytrynowego (cytrynian magnezu) – magnez, aromaty, regulator kwasowości – kwas cytrynowy; ekstrakt z korzenia ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifera L.), kofeina bezwodna, ekstrakt z ziela bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri L.), substancja konserwująca – kwas sorbowy; substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza; D-pantotenian wapnia – kwas pantotenowy, cyjanokobalamina – wit. B12, ryboflawina – wit. B2, chlorowodorek pirydoksyny – wit. B6.

Jak stosować

Zawartość 1 ampułki (60 ml) 1 raz w ciągu doby w zależności od zapotrzebowania. Przed użyciem wstrząsnąć

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, dążących do utrzymania należytej sprawności umysłowej. Szczególnie polecany osobom narażonym na przewlekły stres, pracującym umysłowo i uczącym się, w celu poprawienia pamięci i koncentracji.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Wysoka zawartość kofeiny; nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią (zawartość kofeiny: 200 mg/ 100 ml; 120 mg/ 1 ampułkę (60 ml)). Dodatkowo nie zaleca się stosowania u kobiet planujących ciążę, u osób z chorobami serca, nadciśnieniem lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie ze wszystkich źródeł i 200 mg kofeiny jednorazowo. Nie stosować bezpośrednio przed snem lub w ciągu kilku godzin poprzedzających sen. W okresie stosowania preparatu nie należy spożywać alkoholu oraz stosować leków, w szczególności nasennych, uspokajających czy przeciwlękowych. Zmętnienie roztworu i pojawiająca się piana są zjawiskami naturalnymi, wynikającymi z użytych składników i nie wpływają na jakość produktu.

Producent

Olimp Labs

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.