Puranox, aerozol do gardła przeciw chrapaniu, 40 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

30,89

O produkcie: Puranox, aerozol do gardła przeciw chrapaniu, 40 ml

100007260

Opis

Głośno chrapiesz, przez co nikt nie może spać, a może to Ty nie możesz spać, bo chrapie ktoś inny? Nieważne! Potrzebny jest Wam aerozol Puranox! Zawiera on m.in. liczne wyciągi roślinne i olejki, które eliminują chrapanie.

Właściwości

Preparat działa wzmacniająco na tkanki mięśniowe podniebienia i gardła. Poprzez zwiększone napięcie mięśni można zapobiec wytwarzaniu się zjawiska rezonansu oraz drgania tkanek miękkich. Aerozol Puranox nie tylko przeciwdziała chrapaniu i zmniejsza jego natężenie, ale także umożliwia swobodne oddychanie, co przekłada się na jakość snu. Preparat jest bezpieczny, nie powoduje działań niepożądanych. Wygodny aplikator ułatwia precyzyjną aplikację płynu w odpowiednim miejscu.

Skład

Woda, Ballota Nigra Extract (wyciąg z mierznicy czarnej), Marrubium Vulgare Extract (wyciąg z szanty zwyczajnej), Zinziber Officinalis Extract (wyciąg z imbiru lekarskiego), ksylitol, alkohol, betaina, gliceryna, Oleth-20, glikol kaprylowy, chlorowodorek pirydoksyny, fosfatydylocholina, Pimpinella Anisum (Anise) Oil (olejek z biedrzeńca anyżu), Mentha Piperita (Peppermint) Oil (olejek z mięty pieprzowej), Eucalyptus Globulus Oil (olejek z eukaliptusa gałkowego), naturalny limonene.

Jak stosować

Do stosowania miejscowego. Podczas aplikacji nie można dopuścić, aby preparat dostał się do oczu.

Dzienne spożycie

Preparat można stosować codziennie, należy aplikować tuż przed pójściem spać (po umyciu zębów). Jednorazowo stosować 4 dozy produktu, po aplikacji należy około 10 sekund trzymać płyn w ustach, zanim się go połknie. Po spożyciu alkoholu, należy odczekać przynajmniej godzinę, przed zastosowaniem aerozolu.

Przeznaczenie

Wyrób medyczny Puranox aerozol polecany do stosowania osobom, które bardzo chrapią jako środek eliminujący ten nieprzyjemny dla otoczenia objaw.

Ostrzeżenia

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Puranox nie nadaje się do leczenia bezdechu sennego, w przypadku wystąpienia jego objawów, należy skontaktować się z lekarzem. Alkohol czy tabletki nasenne mogą wpływać na skuteczność preparatu.
Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik aerozolu. Nie stosować u kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią, a także u dzieci poniżej 12. roku życia.

Waga

40 ml

Dystrybutor

VITAMED Hurtownia Farmaceutyczna
Ostrowskiego 24
97-213 Smardzewice

Producent

PuraNox Trading BV

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.