Scholl, zestaw na grzybicę stóp, 4+10 ml

Marka: SCHOLL

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Scholl, zestaw na grzybicę stóp, 4+10 ml

100006748

Opis

Jeśli skóra Twoich stóp i paznokcie straciły swoje naturalne piękno, to może być grzybica. Aby zlikwidować nieestetyczne, uciążliwe zakażenie grzybicze, sięgnij po specjalny aplikator marki Scholl oraz spray do obuwia, który zapobiegnie reinfekcji.

Właściwości

Grzybica stanowi częsty problem, zwłaszcza u ludzi aktywnych fizycznie. W sprzyjających warunkach (odpowiednia temperatura i wilgotność) rozwijają się grzyby z rodziny dermatofitów, które wywołują nieprzyjemne i nieestetyczne objawy. Aby zahamować namnażanie grzybów i zlikwidować swędzenie, łuszczenie się skóry czy zmiany w obrębie płytki paznokciowej, warto sięgnąć po preparat firmy Scholl wyposażony w specjalny aplikator, który pozwala nanieść substancję zapobiegającą rozwojowi i przetrwaniu grzybów bezpośrednio na zmianę skórną. W ten sposób złagodzone zostają najczęstsze objawy grzybicy: łuszcząca się skóra, pęcherzyki i grudki na bocznych częściach palców, świąd i zaczerwienienie stóp. Aby kuracja była skuteczna, należy także zabezpieczyć stopy i paznokcie przed nawrotem grzybicy. W tym celu powstał spray do obuwia Scholl – nie tylko działa on antygrzybiczo, ale i wspomaga regenerację skóry i chroni ją przed ponowną infekcją.

Skład

Skład aplikatora:
Unikalna formuła Olile-Active, Aqua, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Glycerin, trilaureth-4 Phosphate, Alcohol Denat., Sodium Polyacrylate, Solanum tuberosum Starch, Panthenol, Undecylenic Acid, Urea, Potassium Sorbate, Allantoin, p-Anisic Acid, Sodium Benzoate.
Skład sprayu:
Boric Acid, Alcohol Denat., Aqua.

Jak stosować

Spray aplikować bezpośrednio do wnętrza butów, do każdego buta 3 psiknięcia. Buty pozostawić do wyschnięcia.

Dzienne spożycie

Aplikator stosować 2 razy dziennie przez 4 tygodnie.

Przeznaczenie

Aplikator Scholl polecany jako środek przeciwgrzybiczny do walki z grzybicą stóp. Spray Scholl do obuwia przeznaczony do stosowania w celu zapobiegania powtórnej infekcji grzybiczej.

Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Waga

10 + 4 ml

Dystrybutor

Reckitt Benckiser S.A.
Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Producent

Medical Brands Developments BV

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.