Scholl

  (32)

Scholl jest na polskim rynku czołowym producentem artykułów przeznaczonych do pielęgnacji stóp. W swoim asortymencie posiada zarówno kosmetyki – w tym na grzybicę paznokci, jak i tarki do pięt oraz rajstopy. Produkty Scholl pozwalają Ci utrzymać piękne, zadbane i zdrowe stopy.

Sortuj według

Scholl – grzybica paznokci

Preparaty przeciwgrzybiczne do stóp są jednymi z najpopularniejszych preparatów leczniczych dostępnych w aptekach. Pod pojęciem grzybicy paznokci kryje się zmiana struktury i właściwości paznokcia spowodowana przez atak grzyba. Zmiany grzybicze mogą wystąpić na jednym paznokciu lub rozprzestrzenić się na wszystkie. Niezależnie od przyczyny pojawienia się grzybicy skorzystaj z opcji oferowanych przez markę Scholl. Preparat na grzybicę paznokci pomoże Ci trwale zwalczyć ten uciążliwy problem i cieszyć się w niedługim czasie pięknymi stopami.

Najczęściej do zakażenia grzybicą dochodzi w przypadku noszenia zbyt ciasnego obuwia, niedokładnego wycierania stóp po myciu i innych czynności następujących bez zachowania odpowiedniego stopnia higieny. Jednak z produktami Scholl grzybica Ci niestraszna! Jeżeli dotyczy Cię problem, jakim jest grzybica paznokci, Scholl oferuje wiele środków służących do skutecznego uporania się z tą przypadłością. Po zastosowaniu leczniczych kosmetyków marki Scholl paznokcie odzyskują dawny blask, trwałość i elastyczność.

Scholl Velvet Smooth

Seria produktów Scholl Velvet Smooth pozwoli Ci zadbać o stopy i pielęgnować je z najwyższą precyzją. W tej ekskluzywnej gamie znajdziesz opracowany przez Scholl pilnik elektryczny do stóp z diamentowymi kryształkami i inne produkty podologiczne. Zapewnij swoim stopom odrobinę luksusu i znacznie więcej gładkości. Efekt, który możesz osiągnąć, wzmocnią intensywne serum oraz bogate i treściwe kremy na noc, które zmiękczają naskórek i zapewniają Twoim stopom niesamowitą gładkość. Pedicure, jakiego wykonanie umożliwiają oferowane przez markę Scholl produkty, dorównuje swoją efektywnością profesjonalnym zabiegom kosmetycznym.

Scholl Gelactiv

Seria Gelactiv marki Scholl oferuje wiele wariantów wkładek do obuwia. Podnoszą znacząco komfort chodzenia i zapobiegają obcieraniu się stóp. Oferowane przez markę Scholl wkładki przylegają dobrze do miejsca, które mają ochraniać – z tego powodu nadają się do użytkowania przez sportowców i osoby pracujące fizycznie. Znajdziesz tutaj wkładki Scholl do pięt, wkładane pod podeszwę stopy oraz w inne miejsca, które potrzebują zwiększonego komfortu.

Kosmetyki Scholl do stóp

Wśród szerokiej oferty kosmetyków do stóp znajdziesz także produkty Scholl na odciski. Dzięki zastosowanym środkom łagodzącym eliminują one uczucie bólu, koją i poprawiają komfort chodzenia. Zapobiegają dalszemu rozwojowi odcisku w postać z rdzeniem. Zmiękczają naskórek wraz z odciskiem i hamują powstawanie stanu zapalnego.

Innymi produktami Scholl, które oferuje producent, są:

  • preparaty Scholl na kurzajki – spraye zamrażają takie wykwity i dzięki pozwalają je łatwo i bezboleśnie usunąć,
  • pilniki Scholl do paznokci – wygładzają i nabłyszczają płytkę, która zyskuje zdrowy i estetyczny wygląd,
  • Scholl zestaw na wrastające paznokcie – akcesoria pomagające uporać się z problemem wrastających paznokci.

Wszystkie kosmetyki i akcesoria Scholl mają przystępną cenę, co oznacza, że za nieduże pieniądze można skompletować swój kosmetyczny niezbędnik albo znaleźć niedrogie rozwiązanie problemu grzybicy, kurzajek czy odcisków.

Scholl Light Legs

Seria Light Legs przeznaczona jest dla pań, które narzekają na uczucie ciężkości nóg. Uciskowe rajstopy Scholl eliminują nieprzyjemne doznania. Dzięki wywieraniu swoistego ucisku na określone partie nóg polepszają krążenie krwi w tych partiach. Ucisk wspomaga także efekt wizualny – dzięki tym rajstopom nogi wydają się smuklejsze i piękniejsze!