Scholl, zestaw spray do usuwania kurzajek i brodawek, 80 ml + krem na pękające pięty K+, 60 ml

Marka: SCHOLL

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Scholl, zestaw spray do usuwania kurzajek i brodawek, 80 ml + krem na pękające pięty K+, 60 ml

100008156

Opis

ZESTAW Scholl

  • Spray do usuwania kurzajek i brodawek, 80 ml
  • Krem na pękające pięty K+, 60 ml - GRATIS

Właściwości

Spray do usuwania kurzajek i brodawek
Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek to preparat pozwalający na usuwanie kurzajek i brodawek na zimno. Mechanizm działania oparty jest na metodzie zamrażania ciekłym azotem, która jest stosowana przez lekarzy w szpitalach i klinikach.

Skuteczne usuwanie kurzajek i brodawek poprzez zamrażanie.

Cechy produktu

  • Oparty na metodzie zamrażania stosowanej przez lekarzy i specjalistów
  • Skutecznie usuwa kurzajki już przy pierwszym użyciu
  • Przeznaczony do 12 zabiegów

Krem na pękające pięty K+
Scholl Krem na pękającą skórę pięt Active Repair K+ nawilża skóre i zapewnia poprawienie stanu skóry.
Keratyna w składie kremu wspomaga naturalny proces odnowy skóry i tworzy naturalną warstwę ochronną, przyspieszającą gojenie popękanej skóry.


Skład INCI

Spray do usuwania kurzajek i brodawek
Dimethyl Ether, Propane, Isobutane, Propellant: hydrocarbon.

Krem na pękające pięty K+
Aqua, Urea, Decyl Oleate, Dimethicone, Lanolin, Petrolatum, Dicocoyl Pentaerythrityl Distearyl Citrate, Cera Microcristallina, Glyceryl Oleate, Paraffin, Phenoxyethanol, Panthenol, Aluminium Stearate, Propylene Glycol, Carbomer, Chlorphenesin, Methylparaben, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Sorbitol, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Keratin, Hydrolyzed Keratin, BHA, Sodium Sulphate, Tocopherol, Citric Acid, Sodium Phsosphate, Faex Extract, Potassium Sorbate.


Jak stosować

Spray do usuwania kurzajek i brodawek

Przed użyciem należy uważnie przeczytać ulotkę instruktażową. Przygotuj minutnik (np. kuchenny) do dokładnego mierzenia czasu gdyż należy przestrzegać czasu aplikacji, który jest ściśle określony by zachować bezpieczeństwo i skuteczność działania.

1. Zamontować aplikator do białej plastikowej przykrywki, wciskając go do większego otworu zgodnie z rysunkiem.
2. Umieścić puszkę z preparatem wylotem do góry na zabezpieczonym blacie stołu, bądź innej stabilnej i płaskiej powierzchni. Nie zbliżaj pojemnika do twarzy, innych części ciała bądź odzieży. Umieścić białą, plastikową przykrywkę na puszce zgodnie z rysunkiem, tak by aplikator znajdował się w przezroczystej plastikowej osłonie z boku pojemnika.
3. Trzymając puszkę w pozycji pionowej nacisnąć dozownik i przytrzymać przez 5 sekund. Nie trzymać pojemnika za plastikową osłonę.
4. Zdjąć plastikową przykrywkę z zamontowanym aplikatorem z puszki. Nie pozwól by płyn z aplikatora wyciekł na skórę. Trzymaj pojemnik z daleka od oczu. Musisz odczekać 15 sekund, trzymając aplikator skierowany do dołu przed dotknięciem brodawki bądź kurzajki. Dzięki temu cały płyn zgromadzi się na dole aplikatora i osiągnie temperaturę zamrażania optymalną dla efektywnej kuracji.
5. Upewnić się, że brodawka bądź kurzajka jest skierowana ku górze. Trzymając aplikator skierowany w dół należy delikatnie przyłożyć jego końcówkę do centralnej części brodawki bądź kurzajki na 30 sekund, ale nie dłużej niż 40 sekund. Nie wolno trzeć aplikatorem po powierzchni brodawki bądź kurzajki. Wyrzucić aplikator po każdym użyciu.

Nie należy aplikować preparatu kuracji na pojedyńczą kurzajkę lub brodawkę więcej niż 4 razy.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania. Działa poprzez błyskawiczne zamrożenie kurzajki lub brodawki. Po zastosowaniu powstaje mały pęcherz. Kurzajka lub brodawka sama odpada w ciągu 10-14 dni, po czym organizm zastępuje tkankę brodawki zdrową tkanką.

Krem na pękające pięty K+
Nakładaj na czystą i suchą skórę dwa razy dziennie.


Przeznaczenie

Spray do usuwania kurzajek i brodawek 80ml - Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek jest oparty na metodzie natychmiastowego zamrażania, która jest stosowana przez lekarzy i specjalistów Jest to skuteczny i łatwy sposób usuwania pospolitych brodawek i kurzajek. Uwaga: Po użyciu powstanie pęcherzyk. Kurzajka bądź brodawka powinna odpaść w przeciągu 10-14 dni, a na jej miejscu odrośnie nowa, zdrowa skóra. PRODUKT JEST PRZEZNACZONY DO USUWANIA POSPOLITYCH BRODAWEK I KURZAJEK. Pojedyncza aplikacja może być skuteczna, jednakże w przypadku kurzajek mogą być wymagane powtórne aplikacje.

Krem na pękające pięty Active Repair K+ 60 ml - Scholl Krem na pękające pięty Active Repair K+™. Zastanawiasz się, czy Twoje pięty są wysuszone i skłonne do pękania? Pięty skłonne do pękania można rozpoznać po narastaniu twardej i zrogowaciałej skóry wokół brzegu pięty. Pięty mogą wyglądać na przebarwione z bladymi, białawymi szczelinami lub pionowymi pęknięciami w zależności od skali problemu.


Ostrzeżenia

Spray do usuwania kurzajek i brodawek 80ml - Nie należy aplikować preparatu kuracji na pojedynczą kurzajkę lub brodawkę więcej niż 4 razy. Chronić przed dziećmi. Nie należy stosować u dzieci poniżej 4 roku życia. Unikać kontaktu z oczami. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Produkt nie może być stosowany przez diabetyków i osoby z zaburzeniami krążenia. Produkt nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Używać wyłącznie zgodnie z zaleceniami. Zawsze stosować z aplikatorami dostarczonymi przez producenta w oryginalnym opakowaniu. Niewłaściwe użycie produktu może powodować oparzenia, bliznowacenie zdrowych tkanek oraz ślepotę. Unikać wdychania oparów preparatu i używać wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przerwać stosowanie, jeśli wystąpi podrażnienie. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu – nie palić tytoniu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Ten produkt NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi. Skrajnie łatwopalny.

Krem na pękające pięty Active Repair K+ 60 ml - UWAGA: Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przerwać stosowanie jeśli występuje podrażnienie skóry. Nie stosować na popękaną, otartą lub podrażnioną skórę. Unikać kontaktu z oczami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.


Pojemność

80ml + 60ml

UwagiProducent

Scholl

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.