Seboradin Fitocell, serum, 7 tubek po 6 ml

Serum na porost włosów z ekstraktem z roślinnych komórek macierzystych.

Dostępny
42,69

O produkcie: Seboradin Fitocell, serum, 7 tubek po 6 ml

100021712

Opis

Serum nowej generacji o wysokiej zawartości ekstraktu z roślinnych komórek macierzystych do włosów słabych.

Właściwości

Serum nowej generacji o wysokiej zawartości ekstraktu z roślinnych komórek macierzystych PhytoCellTecTM Malus Domestica, które intensywnie stymulują odrost włosów. Dodatek witamin z grupy B (B3, B6) oraz biotyny sprawia, że produkt wzmacnia włosy i pozytywnie wpływa na zahamowanie procesu wzmożonego wypadania. Zawarty w serum ekstrakt z cykorii polecany jest przy pielęgnacji włosów skłonnych do wypadania na tle androgenowym. Przy regularnym stosowaniu pełnej kuracji włosy stają się silne, gęste, mocne, pełne blasku, zyskują zdrowy wygląd, są bardziej odporne na uszkodzenia, łatwiej się rozczesują, a wypadanie włosów wyraźnie się zmniejsza.

Skład INCI

SKŁADNIKI AKTYWNE: roślinne komórki macierzyste, witaminy z grupy B (B3, B6) oraz biotyna, ekstrakt z cykorii

Jak stosować

Zaleca się stosowanie codziennie wieczorem. Zawartość 1 całej tubki nanieść na skóręgłowy, delikatnie wmasować przez 2-3 min. Nie spłukiwać! Masaż skóry głowy poprawi ukrwienie orazsprawi, że substancje aktywne odżywią, wzmocnią mieszki i cebulki włosów. Ze względu na dużą ilość naturalnych składników aktywnych może pojawić się efekt obciążenia i usztywnienia włosów. Nie wpływa to negatywnie na skuteczność kuracji. Zaleca się umycie włosów szamponem Seboradin FitoCell rano i ułożenie fryzury jak zwykle. W celu uzyskania najlepszych efektów należy stosować zawartość 1 tubki codziennie przez okres minimum 3 miesięcy.

Przeznaczenie

Włosy słabe, cienkie, skłonne do wypadania i przerzedzone, włosy potrzebujące wzmocnienia i odżywienia. Do każdego rodzaju włosów.

Pojemność

Objętość netto: 7 ampułek po 6 ml.

Producent

LARA EDYTA PAWLUŚKIEWICZ

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.