Seboradin Med, kuracja przeciw wszom i gnidom, 100 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

24,50

O produkcie

100016252

Seboradin Med jest wyrobem medycznym przeznaczonym do zwalczania wszy.

Właściwości

Kompres jest preparatem olejowym, którego skuteczność działania opiera się głównie na zahamowaniu rozwoju wszy poprzez zamknięcie dopływu tlenu. W wyniku aplikacji produktu na całą powierzchnię skóry głowy i włosy, obecne na nich pasożyty obumierają. Mechaniczna skuteczność działania została wzmocniona poprzez dodatek oleju andiroba oraz olejku z drzewa herbacianego. Olej andiroba koi podrażnienia oraz łagodzi swędzenie skóry powstałe na skutek ukąszeń wszy. Jego gorzki smak skutecznie odstrasza wszy. Olejek z drzewa herbacianego, poprzez intensywny zapach, skutecznie odstrasza wszy, jest jednym z najskuteczniejszych naturalnych substancji dezynfekujących. Produkt przebadany mikrobiologicznie i dermatologicznie.

Skład

składniki: Palmitynian Etylohexylu, Olej z Orzechów Andiroba, Olejek z Liści Drzewa Herbacianego, Malonian[(4-Hydroxy-3,5-Dimetoxyfenyl)Metylen]-,Bis(2-Etylhexylu) Triglyceryd Kaprylowo-Kaprynowy

Jak stosować

Spryskać skórę głowy oraz włosy na całej ich długości. Dokładnie wmasować preparat w celu równomiernego jego rozprowadzenia. Po nałożeniu produktu odczekać 45 minut. Dokładnie umyć włosy i skórę głowy szamponem. W celu usunięcia wszy i gnid dokładnie przeczesać włosy grzebieniem przeznaczonym do wyczesywania wszy i gnid.

Przeznaczenie

do usuwania wszy i gnid we włosach

Ostrzeżenia

Preparat zawiera naturalne ekstrakty roślinne, które mogą powodować zmianę koloru, wytwarzać osad, ale nie wpływa na jego jakość ani skuteczność.

Przechowywać 8-23°C.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci, w ciepłym i suchym miejscu.

Waga

objętość netto: 100 ml

Producent

LARA EDYTA PAWLUŚKIEWICZ

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.