Seboradin Med, kuracja przeciw wszom i gnidom, 100 ml

Dostępny
15,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100016252

Seboradin Med jest wyrobem medycznym przeznaczonym do zwalczania wszy.

Ostrzeżenia

Preparat zawiera naturalne ekstrakty roślinne, które mogą powodować zmianę koloru, wytwarzać osad, ale nie wpływa na jego jakość ani skuteczność.

Przechowywać 8-23°C.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci, w ciepłym i suchym miejscu.

Producent

LARA EDYTA PAWLUŚKIEWICZ

Przeznaczenie

do usuwania wszy i gnid we włosach

Skład

składniki: Palmitynian Etylohexylu, Olej z Orzechów Andiroba, Olejek z Liści Drzewa Herbacianego, Malonian[(4-Hydroxy-3,5-Dimetoxyfenyl)Metylen]-,Bis(2-Etylhexylu) Triglyceryd Kaprylowo-Kaprynowy

Jak stosować

Spryskać skórę głowy oraz włosy na całej ich długości. Dokładnie wmasować preparat w celu równomiernego jego rozprowadzenia. Po nałożeniu produktu odczekać 45 minut. Dokładnie umyć włosy i skórę głowy szamponem. W celu usunięcia wszy i gnid dokładnie przeczesać włosy grzebieniem przeznaczonym do wyczesywania wszy i gnid.

Waga

objętość netto: 100 ml

Właściwości

Kompres jest preparatem olejowym, którego skuteczność działania opiera się głównie na zahamowaniu rozwoju wszy poprzez zamknięcie dopływu tlenu. W wyniku aplikacji produktu na całą powierzchnię skóry głowy i włosy, obecne na nich pasożyty obumierają. Mechaniczna skuteczność działania została wzmocniona poprzez dodatek oleju andiroba oraz olejku z drzewa herbacianego. Olej andiroba koi podrażnienia oraz łagodzi swędzenie skóry powstałe na skutek ukąszeń wszy. Jego gorzki smak skutecznie odstrasza wszy. Olejek z drzewa herbacianego, poprzez intensywny zapach, skutecznie odstrasza wszy, jest jednym z najskuteczniejszych naturalnych substancji dezynfekujących. Produkt przebadany mikrobiologicznie i dermatologicznie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.