Seboradin Med, szampon przeciwko wszom i gnidom, 100 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

16,68

O produkcie

100016254

Szampon Seboradin MED przeciw wszom i gnidom

Właściwości

Jest wyrobem medycznym przeznaczonym do zwalczania wszy. Jest preparatem, którego skuteczność działania wynika z zastosowania substancji aktywnych pochodzenia naturalnego. Na skutek działania ekstraktu następuje hamowanie procesów tworzenia pancerzyka wszy, co zapobiega ich formowaniu. Ocet jabłkowy chroni włosy przed przyczepianiem się gnid, ułatwia ich wyczesywanie z włosów. Zapach czosnku odstrasza i dusi wszy. Miodla indyjska podnosi odporność skóry na działanie pasożytów i chroni przed ukąszeniami, działa odstraszająco. Produkt przebadany mikrobiologicznie i dermatologicznie.

Skład

składniki: woda, Alkohole C12-14, Etoksylowane (1-2,5),Siarczanowane, Sole Sodowe, Ocet Winny, Methanamina, 1-Propanaminium, Amidy, Koko, N,N-Bis(Hydroxyetyl), Glikol Propylenowy, Kondensat Alkoholi Kokosowych i Glukozy, Oleinian Glicerolu, Sodu Chlorek, Disodowy Diwodoro Etylenodiaminotetraoctan, Ekstrakt z Czosnku Pospolitego, Monooleinian sorbitanu, Etoksylowany, Ekstrakt z Drzewa Amara, Ekstrakt z Owoców Moreli, Ekstrakt z Owoców Brzoskwini, Ekstrakt z Owoców Jabłka, Hexadecylowy Alkohol, Octadecylowy Alkohol, Estry uwodornionych Kwasów Palmowych i Kwasu Cytrynowego, Tokoferol, Palmitynian Askorbylu, Lecytyna, Ekstrakt z Liści Melii Indyjskiej, Kompozycja Zapachowa, Lilial, Benzylowy Alkohol, Sodu Benzoesan, Imidazolidynylomocznik, Fenoksyetanol, Metylu Parahydroksybenzoesan, Butylu Parahydroksybenzoesan, Etylu Parahydroksybenzoesan, Propylu Parahydroksybenzoesan, 5-Chloro-2-Metyl-2H-Isotiazol-3-On, 2-Metyl-2H-Isotiazol-3-On.

Jak stosować

Nanieść szampon na mokre włosy i równomiernie rozprowadzić na całej powierzchni, wmasować w skórę głowy i włosy. Pozostawić na włosach około 10 minut. Spłukać, czynność powtórzyć. Po upływie 10 minut od drugiego mycia spłukać szampon i dokładnie wyczesać włosy specjalnym grzebieniem.

Przeznaczenie

do usuwania wszy i gnid we włosach

Ostrzeżenia

Preparat zawiera naturalne ekstrakty roślinne, które mogą powodować zmianę koloru, wytwarzać osad, ale nie wpływa na jego jakość ani skuteczność.

Przechowywać 8-23°C.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci, w ciepłym i suchym miejscu.

Waga

objętość netto: 100 ml

Producent

LARA EDYTA PAWLUŚKIEWICZ

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.