Seltaren, suplement diety, 15 kapsułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

13,49

O produkcie: Seltaren, suplement diety, 15 kapsułek

100009595

Opis

Seltaren przeznaczony jest dla osób dorosłych. Zawiera składniki pomagające ukoić nerwy i rozdrażnienie – ekstrakty roślinne z kwiatów lipy, szyszek chmielu i ziela serdecznika pospolitego oraz istotne dla prawidłowej pracy układu nerwowego – magnez i witaminę B6.

Właściwości

Seltaren to źródło cenionych składników roślinnych o długiej tradycji stosowania. Zawarte w nim ekstrakty z szyszek chmielu, kwiatów lipy oraz ziela serdecznika pozytywnie wpływają na ośrodkowy układ nerwowy, ułatwiają wyciszenie organizmu, zmniejszając napięcie i pobudzenie.Szyszki chmielu i kwiat lipy ułatwiają również zasypianie,utrudnione np. po ciężkim dniu pełnym stresu.

Preparat Seltaren uzupełnia dietę także w magnez i witaminęB6, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i wspomagają utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych. Oba składniki wpływają na zmniejszenie poczucia zmęczenia i znużenia. Dodatkowo, witamina B6(pirydoksyna) przyczynia się także do regulacji aktywności hormonalnej.


Tabela

Składniki  1 kapsułka:
 ekstrakt z szyszek chmielu 100 mg
 ekstrakt z kwiatów lipy 50 mg
 ekstrakt z ziela serdecznika pospolitego 7,47 mg
 witamina B6 4 mg (286%)*
 magnez 125 mg (33%)*

 

* - % RWS – referencyjnej wartości spożycia


Skład

tlenek magnezu, substancja wypełniająca –celuloza, ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus),żelatyna, ekstrakt z kwiatów lipy (Tilia cordata Mill.), ekstrakt z ziela serdecznika pospolitego (Leonurus cardiaca),substancje przeciwzbrylające – dwutlenek krzemu,sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek pirydoksyny, barwniki – dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, indygotyna.

Dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.Produkt nie jest zalecany kobietom w ciąży. Osoby przyjmujące leki nasercowe przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

Dystrybutor

Unipharm

Producent

Unipharm

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.