Systane Complete, krople do oczu, 10 ml

Dostępny
37,86
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100016748

Systane Complete krople do oczu.

Właściwości

  • Mogą być używane do leczenia objawów suchego oka związanych z używaniem soczewek kontaktowych przez zakraplanie przed założeniem soczewek i po zdjęciu soczewek kontaktowych.
  • Trwale i szybko łagodzą objawy suchego oka o umiarkowanym i dużym nasileniu.
  • Odtwarzają warstwę lipidową filmu łzowego oraz wydłużają jego stabilizację.

Skład

Glikol propylenowy, guar hydroksypropylowy, olej mineralny, dimirystoilofosfatydyloglicerol, stearynian polioksylu (40), tristearynian sorbitanu, kwas borowy, sorbitol, wersenian dwusodowy, polyquad (chlorek polidronium) 0,001%, woda oczyszczona.

Jak stosować

Nawilżające krople do oczu Systane Complete można używać w razie potrzeby o każdej porze dnia. Wstrząsnąć dokładnie przed użyciem. Należy wprowadzić 1-2 krople do oka i zamrugać.

Przeznaczenie

Nawilżające krople do oczu Systane Complete są zalecane jako pierwszy wybór do stosowania przy każdym typie zespołu suchego oka. Trwale i szybko łagodzi objawy suchego oka o umiarkowanym i dużym nasileniu. Odtwarza warstwę lipidową filmu łzowego oraz wydłuża jego stabilizację. Dodatkowo nawilża.

Ostrzeżenia

Osoby uczulone na którykolwiek składnik preparatu Systane Complete nawilżające krople do oczu nie powinny stosować tego produktu.

Producent

ALCON LABORATORIES INC

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.