Vitammy Aquarius, irygator do zębów, akumulatorowy

Marka: VITAMMY

Irygator do zębów z akumulatorem, usuwa resztki pokarmu i bakterie.

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Vitammy Aquarius, irygator do zębów, akumulatorowy

100022025

Opis

Bezprzewodowy irygator dentystycznyVITAMMY AQUARIUS.

Właściwości

Vitammy Aquarius to bezprzewodowy irygator dentystyczny. Jest w stanie uzyskać ciśnienie 620 kPa, co pozwala osiągnąć wysoką efektywność podczas czyszczenia. Vitammy Aquarius ma obrotową końcówkę 360°, która umożliwia mycie pod dowolnym kątem. W Vitammy Aquarius zastosowano 3 tryby pracy, co daje możliwość dostosowania mocy czyszczenia do aktualnych potrzeb.

Tryb normalny umożliwia standardowe mycie przestrzeni zębowych. Tryb delikatny sprawdza się w przypadku osób mających wrażliwe zęby lub używających tego rodzaju urządzenia po raz pierwszy. Tryb pulsacyjny przydaje się do masażu dziąseł i wzmacniania zębów. W zestawie znajduje się irygator Vitammy Aquarius, 2 końcówki, ładowarka indukcyjna i instrukcja obsługi.

Do czego służy Vitammy Aquarius?

Irygator Vitammy Aquarius sprawia, że mycie zębów i codzienna higiena jamy ustnej stają się skuteczniejsze i łatwiejsze. Urządzenie służy do usuwania drobnoustrojów, płytki bakteryjnej i resztek żywności spomiędzy zębów i z poniżej linii dziąseł. Pomaga utrzymać w czystości aparaty nazębne, korony i mosty. Ponadto Vitammy Aquarius masuje i wzmacnia dziąsła, poprawiając ich ukrwienie.

Jak używać Vitammy Aquarius?

Umieść końcówkę w irygatorze Vitammy Aquarius i napełnij jego zbiornik wodą. Wybierz tryb pracy. Następnie trzymaj irygator pionowo i włóż końcówkę do ust, kierując ją na dziąsła lub zęby. Pochyl się nad umywalką i delikatnie rozchyl usta, aby woda mogła z nich wypływać. Włącz urządzenie Vitammy Aquarius i kieruj wodę prostopadle do powierzchni zębów i dziąseł. Po zakończeniu wyłącz irygator i wylej wodę.


Jak stosować

Czyść przestrzenie zębowe tak jak chcesz, pod wybranym kątem i układając rękę w dowolną stronę.

Przeznaczenie

Szczególnie przydatny dla osób, które przykładają dużą wagę do kompleksowej higieny jamy ustnej, osób z ciasnym zgryzem, ze skłonnością do stanów zapalnych dziąseł oraz z obudowami protetycznymi, a także noszących aparaty ortodontyczne.

Producent

Novamed.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. j.
ul. Traktorowa 143,
91-203 Łódź

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu