Żelazo Dr.Max, suplement diety, 90 tabletek

Marka: DR.MAX
Dostępny
24,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100011179

Suplement diety z żelazem.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze od 5-25 stopni C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3 roku życia.

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Skład

Składniki: substancje wypełniające (maltodekstryna, celuloza mikrokrystaliczna), żelazo elementarne, substancja wypełniająca (skrobia kukurydziana), substancja przeciwzbrylająca (sole magnzeowe kwasów tłuszczowych), emulgator (hypromeloza), substancja utrzymująca wilgoć (polidekstroza), substancja przeciwzbrylająca (talk), barwniki (dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza)

Jak stosować

Doustnie.

Tabela

Każda tabletka zawiera: Zawartość w 1 tabletce %RWS* w 1 tabletce
Żelazo 14 mg
100

*referencyjnej wartości spożycia

Waga

Masa netto: 19,8 g netto

Właściwości

Żelazo wspomaga tworzenie czerwonych krwinek i hemoglobiny, a tym samym prawidłowy transport i dystrybucję tlenu w organizmie. Jest niezbędne do utrzymania prawidłowych funkcji poznawczych mózgu i sprawnego działania systemu immunologicznego.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka dziennie

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.