9 Lacti Synbio, suplement diety, 10 kapsułek

Dostępny
5,58

O produkcie: 9 Lacti Synbio, suplement diety, 10 kapsułek

100017912

Opis

Suplement diety 9 Lacti Synbio® składa się z dziewięciu specjalnie wyselekcjonowanych szczepów bakterii probiotycznych oraz fruktooligosacharydów.

Jedna kapsułka preparatu zawiera 4,5 miliarda komórek: Lactobacillus helveticus, Lactococcus lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum.

Właściwości

9 Lacti Synbio to  suplemnet uzupełniający dietę w substancje wspomagające utrzymanie prawidłowej mikroflory bakteryjnej jelit oraz funkcjonowanie układu pokarmowego.  Znajdujące się w nim kolonii bakterii wspierają zdrowie organizmu m.in. podczas chorób czy w czasie farmakoterapii. Może być stosowany np. w przypadku biegunek czy przyjmowania antybiotyków. W jego składzie znajdują się zarówno żywe kultur bakterii – probiotyki, jak i składniki odżywcze. Tak opracowana formuła wspomaga układ pokarmowy i chroni przed uciążliwymi dolegliwościami z jego strony.

W tym suplemencie diety znajduje się aż 9 różnych kultur bakteryjnych – Lactobacillus helveticus, Lactococcus lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum. Wzbogacają one mikroflorę jelit, a tym samym wspierają ich perystaltykę, ochronę układu pokarmowego i trawienie.

W 9 Lacti Synbio, oprócz bakterii probiotycznych, znajdują się fruktooligosacharydy – prebiotyki. To fruktanty – cukry pochodzenia roślinnego, które wspomagają rozwój, namnażanie się kultury bakteryjnej w jelitach i wspierają hamownie patogennych, groźnych dla organizmu drobnoustrojów. To również dlatego 9 Lacti Synbio przyczynia się do utrzymania zdrowia układu pokarmowego.

Ten suplement diety – tak jak niektóre preparaty na układ pokarmowy – ma postać łatwych do połykania kapsułek. W każdej z nich znajduje się 4,5 miliarda komórek bakterii, które wspomagają przywrócenie równowagi mikrobioty jelitowej, trawienie, ochronę układu pokarmowego i mogą przyczynić się do ograniczenia dolegliwości z jego strony.

Jak dawkować 9 Lacti Synbio?

Zgodnie z zaleceniami producenta należy spożywać 1 kapsułkę 9 Lacti Synbio dziennie.

Czy stosowanie 9 Lacti Synbio w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Chcąc stosować ten suplement w ciąży i podczas karmienia piersią, należy wcześniej skonsultować się z lekarzem.

Jak działa 9 Lacti Synbio?

Jest to produkt, który uzupełnia dietę w cenne dla układu pokarmowego kolonie bakterii. Wspomagają one ochronę jelit przed drobnoustrojami chorobotwórczymi, ich perystaltykę, regulację procesów trawiennych i częstotliwości wypróżnień. Natomiast znajdujące się w tym preparacie fruktooligosacharydy m.in. wspierają namnażanie się bakterii. Stosowanie tego produktu może przyczynić się do wzbogacenia mikroflory jelitowej i sprawniejszego funkcjonowanie układu pokarmowego.


Tabela

Składniki:1 kapsułka
Lactobacillus helveticus9,00 x 108 CFU*
Lactococcus lactis9,00 x 108 CFU*
Bifidobacterium longum6,75 x 108 CFU*
Bifidobacterium breve4,50 x 108 CFU*
Lactobacillus rhamnosus4,50 x 108 CFU*
Streptococcus thermophilus4,50 x 108 CFU*
Bifidobacterium bifidum2,25 x 108 CFU*
Lactobacillus casei2,25 x 108 CFU*
Lactobacillus plantarum2,25 x 108 CFU*
Fruktooligosacharydy80 mg

*CFU (colony forming unit) – jednostka tworząca kolonię

Skład

Składniki: maltodekstryna, żelatyna, fruktooligosacharydy, Lactobacillus helveticus, Lactococcus lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwnik (dwutlenek tytanu), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu).

Jak stosować

Stosować doustnie, popijając odpowiednią ilością wody.

Dzienne spożycie

Porcja produktu przeznaczona do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.

Przeznaczenie

Przeznaczony w celu suplementacji składników zawartych w preparacie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Waga

Opakowanie zawiera 10 kapsułek.

Producent

Nordfarm Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 37 lokal 2.43
02-672 Warszawa

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.