Biała Perła Jutro Impreza!, żel wybielający, 8 ml + pasta wybielająca, 30 ml,

Dostępny
22,20

O produkcie

100008633

Kuracja wybielająca Jutro Impreza! zapewnia ekspresowe wybielanie zębów w warunkach domowych. Jest to nowe podejście. Poprawa bieli jako jeden z elementów przygotowania do spotkania, randki czy imprezy. Twoja stylizacja, fryzura czy makijaż mogą być uzupełnione o efektowną biel zębów. Wybielanie łatwe jak make up. Elegancki i poręczny pojemnik z żelem umożliwia przeprowadzenie kuracji w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Właściwości

Wybielanie kuracją Jutro Impreza! polega na usunięciu zanieczyszczeń organicznych z powierzchni zębów i ze szkliwa zębów w oparciu o formułę oksydacyjną, która jest całkowicie bezpieczna dla szkliwa.

Skład INCI

Żel wybielający: Sorbitol, Aqua, Silica, Phthalimidoperoxycaproic Acid, Cellulose Gum, Parfum, Xanthan Gum, Mathylparaben

Pasta wybielająca: Aqua, Sorbitol, Glycerin, Silica, Cellulose Gum, Sodium Citrate, Sodium Lauryl Sulfate, Phthalimidoperoxycaproic Acid, Mentha Piperita Oil, Potassium Nitrate, Sodium Saccharin, Citrus Limon Peel Oil, Sodium Fluoride, Xanthan Gum, Glucose Oxidase, Menthol, Eugenia, Caryophyllus Flower Oil, Methylparaben.

Zawartość fluoru wynosi 1300 ppmF.

Jak stosować

W celu uzyskania szybkiego i widocznego efektu należy stosować produkt od 2 do 3 razy dziennie przez 2-4 dni.

Przeznaczenie

Biała Perła Jutro Impreza! przeznaczona jest do szybkiego przywrócenia bieli zębów. Likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie przywracając zębom naturalną biel.

Ostrzeżenia

Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 14. roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią, z chorobami dziąseł oraz uczulonych na którykolwiek ze składników. Minimalizować kontakt z wargami i dziąsłami. Jeśli pojawi się podrażnienie należy przerwać stosowanie produktu. Stosować się do zawartej instrukcji użycia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci.

Pojemność

Pasta wybielająca: 30 ml

Żel wybielający: 8 ml

Uwagi

Przed rozpoczęciem kuracji należy wyleczyć zęby i stany zapalne dziąseł. Żel wybielający działa jedynie na zęby naturalne i nie ma wpływu  na plomby i korony.

Podczas kuracji należy ograniczyć do minimum jedzenie i picie tzw. ciemnych produktów mogących barwić zęby np.: kawa, herbata, czerwone wino, ciemne owoce i warzywa.

Podczas kuracji wskazane jest powstrzymywanie się od palenia tytoniu jako jednego z czynników powodujących mikro-zanieczyszczenia na zębach.

Podczas nakładania żelu wybielającego należy ograniczyć do minimum kontakt żelu z dziąsłami i wargami.

Podczas prowadzenia kuracji może pojawić się chwilowe podrażnienie dziąseł. Należy wówczas skrócić czas pojedynczej aplikacji albo zwiększyć czas pomiędzy kolejnymi aplikacjami, aby przyzwyczaić dziąsła do kontaktu z żelem wybielającym.

W przypadku połknięcia większej ilości żelu niż wynikającego z nadmiernego pokrycia zębów, natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Unikać kontaktu żelu wybielającego z oczami. W przypadku dostania się żelu do oczu, płukać je zimną wodą kilka minut i  natychmiast skontaktować się z lekarzem.

W przypadku kontaktu żelu wybielającego z tkaniną natychmiast wypłukać ją wodą.

Każdorazowo po zakończeniu aplikacji należy zwrócić uwagę na dokładne zakręcenie pojemnika zawierającego żel wybielający.


Producent

VITAPRODUKT s.r.o.

Nám. sv. Egídia 95 Poprad, Słowacja 

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.