Biała Perła Jutro Impreza! żel wybielający, 8 ml + pasta wybielająca, 30 ml,

Zestaw przeznaczony do mycia zębów z żelem oraz pastą wybielającą.

Dostępny
20,08

O produkcie: Biała Perła Jutro Impreza! żel wybielający, 8 ml + pasta wybielająca, 30 ml,

100008633

Opis

Kuracja wybielająca Jutro Impreza! zapewnia ekspresowe wybielanie zębów w warunkach domowych. Jest to nowe podejście. Poprawa bieli jako jeden z elementów przygotowania do spotkania, randki czy imprezy. Twoja stylizacja, fryzura czy makijaż mogą być uzupełnione o efektowną biel zębów. Wybielanie łatwe jak make up. Elegancki i poręczny pojemnik z żelem umożliwia przeprowadzenie kuracji w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Właściwości

Biała Perła Jutro Impreza! to zestaw do błyskawicznego wybielania zębów za pomocą wygodnego w użyciu pędzelka. Produkt ten jest przeznaczony dla osób, które chcą szybko zadbać o piękny uśmiech i przywrócić biel uzębieniu. Może być on stosowany m.in. wtedy, gdy domowe sposoby na wybielanie zębów okażą się nieskuteczne. Biała Perła Jutro Impreza! to produkt przebadany klinicznie – jest on bezpieczny dla zębów i dziąseł.

Formuła tego zestawu bazuje na kwasie ftalimidoperoksykapronowym (PAP). Jest to kwas nadtlenowy, który pomaga przywrócić biel zębom. Rozjaśnia on przebarwione cząsteczki szkliwa zębowego. W nieinwazyjny sposób wspomaga usunięcie z powierzchni zębów nieestetycznych przebarwień. Producent tego zestawu wskazuje, że efektem jego stosowania jest rozjaśnienie koloru zębów o nawet 3 odcienie. Takie rezultaty można zauważyć, używając tego preparatu przez od 2 do 4 dni*. W skład tego zestawu do wybielania zębów wchodzą:

  • pasta do zębów, którą należy umyć uzębienie bezpośrednio przed rozpoczęciem kuracji,
  • żel wybielający z pędzelkiem, który ułatwia aplikację produktu na powierzchni zębów,
  • wskaźnik bieli, za pomocą którego można samodzielnie ocenić efekty stosowania preparatu wybielającego,
  • instrukcja przeprowadzania kuracji.

Zastosowanie żelu wybielającego polega na starannym pokryciu nim przedniej powierzchni wszystkich zębów. Preparat powinien znajdować się na nich przez ok. 3 minuty. Po tym czasie należy wypluć nadmiar żelu z ust. Po wybielaniu zębów przez 30 minut nie można płukać jamy ustnej, jeść ani pić. Po wykorzystaniu żelu wybielającego znajdującego się w opakowaniu można zastosować go kolejny raz nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy. Z używania tego produktu muszą zrezygnować osoby noszące aparaty ortodontyczne oraz cierpiące na paradontozę i zapalenia przyzębia.

Jak działa Biała Perła Jutro Impreza?

W skład tego zestawu wchodzi żel wybielający, którego składnikiem aktywnym jest kwas ftalimidoperoksykapronowy. Pomaga on pozbyć się przebarwień ze szkliwa metodą utleniającą.

Kiedy stosować Biała Perła Jutro Impreza?

Ten produkt można stosować, chcąc w warunkach domowych szybko pozbyć się przebarwień z zębów i przywrócić im naturalną biel.

Jak długo można stosować Biała Perła Jutro Impreza?

Zalecany przez producenta czas stosowania zestawu wybielającego wynosi od 3 do 14 dni.

Czy stosowanie Biała Perła Jutro Impreza! w ciąży jest bezpieczne?

Zgodnie z zaleceniami producenta kobiety w ciąży nie powinny stosować tego zestawu do wybielania zębów.

*https://bialaperla.com.pl/e-sklep/jutro-impreza


Skład INCI

Żel wybielający: Sorbitol, Aqua, Silica, Phthalimidoperoxycaproic Acid, Cellulose Gum, Parfum, Xanthan Gum, Mathylparaben

Pasta wybielająca: Aqua, Sorbitol, Glycerin, Silica, Cellulose Gum, Sodium Citrate, Sodium Lauryl Sulfate, Phthalimidoperoxycaproic Acid, Mentha Piperita Oil, Potassium Nitrate, Sodium Saccharin, Citrus Limon Peel Oil, Sodium Fluoride, Xanthan Gum, Glucose Oxidase, Menthol, Eugenia, Caryophyllus Flower Oil, Methylparaben.

Zawartość fluoru wynosi 1300 ppmF.


Jak stosować

W celu uzyskania szybkiego i widocznego efektu należy stosować produkt od 2 do 3 razy dziennie przez 2-4 dni.

Przeznaczenie

Biała Perła Jutro Impreza! przeznaczona jest do szybkiego przywrócenia bieli zębów. Likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie przywracając zębom naturalną biel.

Ostrzeżenia

Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 14. roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią, z chorobami dziąseł oraz uczulonych na którykolwiek ze składników. Minimalizować kontakt z wargami i dziąsłami. Jeśli pojawi się podrażnienie należy przerwać stosowanie produktu. Stosować się do zawartej instrukcji użycia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci.

Pojemność

Pasta wybielająca: 30 ml

Żel wybielający: 8 ml


Uwagi

Przed rozpoczęciem kuracji należy wyleczyć zęby i stany zapalne dziąseł. Żel wybielający działa jedynie na zęby naturalne i nie ma wpływu  na plomby i korony.

Podczas kuracji należy ograniczyć do minimum jedzenie i picie tzw. ciemnych produktów mogących barwić zęby np.: kawa, herbata, czerwone wino, ciemne owoce i warzywa.

Podczas kuracji wskazane jest powstrzymywanie się od palenia tytoniu jako jednego z czynników powodujących mikro-zanieczyszczenia na zębach.

Podczas nakładania żelu wybielającego należy ograniczyć do minimum kontakt żelu z dziąsłami i wargami.

Podczas prowadzenia kuracji może pojawić się chwilowe podrażnienie dziąseł. Należy wówczas skrócić czas pojedynczej aplikacji albo zwiększyć czas pomiędzy kolejnymi aplikacjami, aby przyzwyczaić dziąsła do kontaktu z żelem wybielającym.

W przypadku połknięcia większej ilości żelu niż wynikającego z nadmiernego pokrycia zębów, natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Unikać kontaktu żelu wybielającego z oczami. W przypadku dostania się żelu do oczu, płukać je zimną wodą kilka minut i  natychmiast skontaktować się z lekarzem.

W przypadku kontaktu żelu wybielającego z tkaniną natychmiast wypłukać ją wodą.

Każdorazowo po zakończeniu aplikacji należy zwrócić uwagę na dokładne zakręcenie pojemnika zawierającego żel wybielający.



Producent

VITAPRODUKT s.r.o.

Nám. sv. Egídia 95 Poprad, Słowacja 


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.