Biała Perła

  (12)

Ponad 20 lat temu Jan Jurik wraz z synem stworzyli wybielającą pastę do zębów przeznaczoną do stosowania w domu. Produkt trafił do sprzedaży w 1998 i szybko zyskał uznanie konsumentów. Tak rozpoczęła się historia marki Biała Perła. Obecnie asortyment produktów tej firmy odznacza się różnorodnością. 

Sortuj według

Biała perła pasta z formułą wybielającą  

Pasty do zębów Biała Perła wyróżniają się wysoką skutecznością i niskim współczynnikiem ścieralności. W ich składzie znajdują się wyciągi z roślin o działaniu odświeżającym i antybakteryjnym, m.in. z mięty, goździków, eukaliptusa. Kosmetyki Biała Perła posiadają naturalne barwniki i aromaty, a dodatkowo zawierają fluor chroniący przed próchnicą i ubytkami. Kosmetyki Biała Perła nadają się do codziennej higieny jamy ustnej. Ich regularne stosowanie pomaga w utrzymaniu neutralnego poziomu pH, a także eliminuje problem nadwrażliwości zębów. 

Biała perła to doskonały sposób na wybielenie szkliwa! 

Pasta Biała Perła pozwala na uzyskanie efektu wybielenia bez konieczności wizyty w gabinecie dentystycznym. Nasza strona oferuje pasty dla dorosłych i dzieci w różnych cenach. Do ciągłego stosowania poleca się kosmetyki z serii Biała Perła Krystaliczna Biel. W portfolio produktów mieszczą się także artykuły o specjalnym przeznaczeniu, np. wybielająca pasta do zębów Biała Perła dla palaczy. Do wyboru są również nakładki oraz żele do wybielania zębów. Popularnością cieszą się także artykuły o ekspresowym działaniu, np. pasta do zębów wybielająca Biała Perła Jutro Impreza.