Braun iCheck 7 BPW4500, ciśnieniomierz nadgarstkowy

Marka: BRAUN

Ciśnieniomierz nadgarstkowy, z wyświetlaczem, do domowego użytku.

Dostępny
276,50

O produkcie: Braun iCheck 7 BPW4500, ciśnieniomierz nadgarstkowy

100017926

Opis

Ciśnieniomierz nadgarstkowy.

Właściwości

Ciśnieniomierz nadgarstkowy Braun iCheck 7 to urządzenie, które pozwala na pomiar ciśnienia tętniczego krwi i odczytywanie wyników w aplikacji Zdrowe Serce marki Braun. Sprzęt wyposażono w rękaw wykonany w technologii Soft Inflate, która pomaga poprawić komfort wykonywania pomiarów. Wewnątrz znajduje się miękka, gładka wyściółka dotykająca skóry w trakcie pomiaru. Ciśnieniomierz w inteligentny sposób dopasowuje pozycję rękawa do budowy ciała pacjenta. Pomiary można odczytać na kolorowym wyświetlaczu OLED. Wyniki są prezentowane z użyciem kolorów, co ułatwia ich interpretację.

Ciśnieniomierz Braun iCheck 7 może również sygnalizować zaburzenia rytmu serca, bazując na wskaźniku IHB – Irregular Heart Beat. Informacja o problemie pojawia się na wyświetlaczu i może być sygnałem do niezwłocznego odwiedzenia lekarza, zwłaszcza jeśli do zdarzenia dojdzie kilkukrotnie. Wskaźnik poziomu ciśnienia krwi jest zgodny z wytycznymi WHO*. Urządzenie jest kompatybilne z aplikacją mobilną na smartfony z systemem iOS i Android, która pozwala na śledzenie i udostępnianie takich informacji jak styl życia czy ciśnienie krwi. Dane są prezentowanie pod postacią wykresów, wyników w kalendarzu czy listy historii. Informacje można przesłać bezpośrednio do lekarza, pracownika służby zdrowia czy rodziny, wciskając jeden przycisk.

Sprzęt przeszedł testy kliniczne. Jego dokładność została potwierdzona przez zatwierdzona przez ESH (Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego)*. Urządzenie ma wbudowane samouczki wskazujące, jak poprawnie korzystać z ciśnieniomierza. Sprzęt działa automatycznie. Nie wymaga ręcznego włączania i wyłączania. Urządzenie jest zasilane dwoma bateriami AA. W skład zestawu wchodzą ciśnieniomierz, Przewodnik Szybkiego Startu oraz instrukcja użytkowania sprzętu.

Jak długo można stosować Braun iCheck 7?

Urządzenie Braun iCheck 7 można stosować nawet kilka razy dziennie, do regularnych pomiarów ciśnienia krwi w warunkach domowych.

Jak działa Braun iCheck 7?

Urządzenie Braun iCheck 7 wyposażono w rękaw, który zaciska się na nadgarstku pacjenta. W ten sposób może ono odczytywać informacje o aktualnym ciśnieniu krwi. Wynik pojawia się na wyraźnym wyświetlaczu.

Czy stosowanie Braun iCheck 7 w ciąży jest bezpieczne?

Ciśnieniomierz Braun iCheck 7 może być wykorzystywany do pomiarów ciśnienia krwi bez względu na wiek i stan zdrowia pacjenta. To urządzenie stosowane do celów profilaktycznych, a także przez osoby chore i kobiety w ciąży.

* https://novamed.pl/braun-icheck-7-bpw4500#


Jak stosować

Podczas używania urządzenia należy postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania.

Przeznaczenie

Pomiar bicia serca w przebytym czasie treningu.

Dystrybutor

NOVAMED SP. Z O.O.

Producent

NOVAMED SP.Z O.O.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.