Braun

  (22)

Braun jest niemiecką marką urządzeń elektronicznych założoną w 1921 roku we Frankfurcie nad Menem przez Maxa Brauna. Oferta producenta obejmuje sprzęty z rozmaitych branż, również te pomagające dbać o zdrowie: termometry, ciśnieniomierze oraz aspiratory. Sprawdź produkty dostępne w tej kategorii! 

Sortuj według

Braun - termometry elektroniczne odpowiednie do domowej apteczki 

Braun produkuje elektroniczne termometry douszne, czołowe i cyfrowe pozwalające dokonywać pomiarów w różnych miejscach ciała. W ofercie marki znalazły się również akcesoria zwiększające higienę użytkowania wspomnianych urządzeń takie jak kapturki do termometrów dousznych. Zaprojektowane przez markę Braun modele ułatwiają dokonywanie pomiarów temperatury i zapewniają dużą dokładność. Wśród nich dostępne są warianty bezdotykowe i dotykowe, co pozwala odszukać urządzenie odpowiadające indywidualnym potrzebom. 

Wybierz nowoczesny termometr Braun 

Jednym z najpopularniejszych urządzeń w ofercie niemieckiej marki jest termometr czołowy Braun BNT400. Został on zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowników. Pozwala dokonywać pomiarów w kilka sekund. Termometr wyposażono w podświetlany wyświetlacz oraz tryb cichy ułatwiający odczytywanie wyników w nocy. Dzięki technologii Age Precision można dostosować parametry pomiaru do wieku pacjenta. Urządzenie ma klinicznie potwierdzoną dokładność działania. Zaprojektowany przez markę Braun termometr pozwala nie tylko mierzyć temperaturę ciała, ale również ciepłotę żywności i płynów. 

Aspiratory do nosa Braun - ulga w infekcjach górnych dróg oddechowych 

Opracowany przez Braun aspirator do nosa pozwala na wygodne usuwanie zatorów w przypadku kataru u dziecka. Został wyposażony w dwie końcówki, pracuje cicho i delikatnie. Dzięki stworzonemu przez Braun aspiratorowi do nosa nie trzeba ręcznie odsysać wydzieliny ani stosować aspiratorów na wdech. Części urządzenia można myć w zmywarce, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania sprzętu. 

Ciśnieniomierze Braun - kontroluj swój stan zdrowia 

Ciśnieniomierze Braun dostępne m.in. w aptece występują w wariantach naramiennych i na nadgarstek. Są łatwe w użyciu i pozwalają na dokładną kontrolę ciśnienia krwi. Sprzęty marki Braun mają klinicznie potwierdzoną dokładność w oparciu o metodę Europejskiego Stowarzyszenia Nadciśnienia Tętniczego. Dla jak najdokładniejszych odczytów dopasowują się do ciała i wykrywają nieregularności w rytmie serca. Dostępne w naszej ofercie ciśnieniomierze opracowane przez markę Braun mają przystępne ceny. Różnorodność modeli ułatwia odszukanie odpowiedniego sprzętu dla siebie.