Naturell Koenzym Q10+E, suplement diety, 120 kapsułek

Suplement diety zawiera koenzym Q10, dostępny w formie małych kapsułek.

Dostępny
56,11

O produkcie: Naturell Koenzym Q10+E, suplement diety, 120 kapsułek

100008227

Opis

Suplement diety zawierający Koenzym Q-10 + E.


Właściwości

Koenzym Q10 to jeden z ważniejszych składników łańcucha oddechowego, znajdującego się w komórkach organizmu ludzkiego. Koenzym Q10 nazywa się często koenzymem młodości, ponieważ już po 35. roku życia następuje spadek jego syntezy. Natomiast zapotrzebowanie na koenzym Q10 zwiększa się wraz z wiekiem. Dodatkowymi czynnikami, które mogą zwiększać zapotrzebowanie na koenzym Q10, są aktywność fizyczna i przyspieszona przemiana materii.

Suplement diety, ze względu na zawartość witaminy E, posiada właściwości antyoksydacyjne i dzięki temu pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

  • naturalne pochodzenie – zawiera ponad 99% formy izomeru koenzymu Q10, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie*
  • wysoki profil uwalniania – połączenie oleju MCT i oleju kokosowego w celu poprawy biodostępności**
  • ochrona przed stresem oksydacyjnym dzięki zawartości wit. E
  • bez cukru i laktozy, bezglutenowy

(*) Naturell Koenzym Q10 + E suplement diety zawiera koenzym Q10 naturalnego pochodzenia, który jest produktem naturalnej fermentacji. Dzięki temu zawiera ponad 99% formy izomeru koenzymu Q10, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie.

(**) Koenzym Q10 jest rozpuszczalny w tłuszczach, dlatego w preparacie Naturell Koenzym Q10+E, w celu zwiększenia wchłaniania, zastosowano kapsułkę olejową i połączenie dwóch olejów: oleju MCT i oleju kokosowego.


Tabela

Zawartość składników:  Jedna kapsułka zawiera:  Dwie kapsułki zawierają: 
 koenzym Q10  30 mg  60 mg
 witamina E  5 mg (41,7%*)  10 mg (83,4%*)

*procent realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia


Skład

Składniki: całkowicie utwardzony olej kokosowy; olej MCT; żelatyna; substancja żelująca: glicerol; koenzym Q10; witamina E (D-alfa tokoferol); barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza. Może zawierać ryby i ich produkty pochodne.


Jak stosować

Doustnie, najlepiej podczas posiłku lub bezpośrednio po nim.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli 1-2 kapsułki.


Przeznaczenie

  • dla osób po 35. roku życia
  • dla osób chcących zadbać o siebie, podwyższyć stężenie koenzymu Q10, które spada wraz z wiekiem

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.


Waga

100g netto


Dystrybutor

USP Zdrowie Sp. z o.o.
Ul. Poleczki 35,
02-822 Warszawa


Producent

Naturell AB, Szwecja


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.