MAM Anti-Colic, butelka antykolkowa, boy, 130 ml, 1 sztuka

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

28,90

O produkcie

100022505

Butelka MAM Anti-Colic pozwala dzieciom wygodnie pić w ich własnym tempie. Wzór karmienia i napowietrzania z butelką MAM Anti-Colic jest bliżej fizjologicznej normy niż w standardowych butelkach. Dla dzieci w wieku od 0+ miesięcy.

 

Właściwości

-Podczas stosowania butelki MAM Anti-Colic dzieci znacznie rzadziejmuszą przerywać picie, a przez to połykają mniej powietrza. Taki równomierny przepływ płynu pomaga zredukować symptomy kolki.

-94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki jego jedwabiście miękkiej powierzchni oraz wyjątkowemu, płaskiemu kształtowi. W dotyku jest delikatny, jak skóra mamy.

-Osłonka nie tylko chroni smoczek przed zabrudzeniem - dzięki wbudowanej skali może także służyć, jako miarka. Ułatwia odmierzanie nawet najmniejszych ilości płynu.

-Dwa szerokie otwory w butelce nie tylko umożliwiają jej proste napełnianie, ale także ułatwiają szybkie mycie. Gwarancja 100% higieny.

-Butelkę MAM Anti-Colic można łatwo i dokładnie sterylizować w kuchence mikrofalowej. Przeprowadzone badania mikrobiologiczne potwierdziły efektywność i funkcjonalność samosterylizujących butelek MAM.

Przeznaczenie

Dla dzieci od pierwszego dnia życia.

Producent

BAMED AG
Sihleggstrasse 15
Wollerau, Szwajcaria

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.